ilk 10 yüz bakimi ipuçlari

Yüz bakim ürünleri ve teknikleri sinirsiz sayida, bu hassas yüz cilt bakimi açisindan sizin için gerçek bir fayda ne olabilir bilmek zor. Biz sizin için yüz bakimi kolaylastirmak düsündüm ipuçlari bir listesini hazirladik.

* Cilt tipinize bilmek en önemli yüz cilt bakimi ipuçlari biridir. Bu, her cilt bakim ürünü uygun herkes için önemlidir. Aslinda, tüm cilt bakim ürünleri onlar da hitap cilt türünü belirtin.

* ‘Çok su içmek’. Bu cildinizi nemli tutmak olmaz ama (ve cildinizi sirayla) saglik genel bakim yardimci olacaktir. Bazi için biraz garip görünebilir, ancak bu önemli bir cilt bakimi ucudur.

* (1-2 kez günlük) düzenli olarak cildinizi temizleyin. Bu kir ve cildinizin diger sert elemanlari kurtulmak yardimci olan çok etkili bir cilt bakimi ucudur. (Ve dolayisiyla kirleticiler, toz vb maruz) evinizin disinda olmustur zaman temizlik önemlidir. Bu cilt bakimi ucu da temizlik (sicak ve soguk su, hem de cildinize zarar) için ilik su kullanimi savunuyor.

* Cildiniz var tüm sonra, nazik olun. Firçalayin / çok sert veya çok sik pul pul yok. Benzer sekilde, çok fazla ya da çok fazla cilt bakim ürünleri geçerli degildir. Bu bir zorunluluktur-takip cilt bakimi ucudur.

* Her zaman cildinizi nemli tutun. Bu en önemli cilt bakim ipuçlari biridir. Cildinizin kuru izin vermeyin. Kuruluk kaba ve çirkin bir görünüm yol açan, kirmak için cildinizin dis katmani neden olur. Nemlendiriciler / yumusaticilar kullanin. Cilt hala nemli iken uygulandiginda Nemlendiriciler en iyi sekilde çalisir.

* Yüzünüzde sabun kullanmaktan kaçinin. Sabun sadece boyun asagidaki kullanilmalidir. Küçük ama önemli bir cilt bakimi ucu.

* Günesin zararli UV isinlarinin kendinizi korumak için günes koruyucu kullanin. Onlari yerlesik günes var gündüz nemlendiriciler kullanabilirsiniz. Bu bulutlu bile bunlari kullanin. UV isinlarinin cilt kanserine neden oldugu bilinmektedir, bu nedenle basarisiz olmadan bu cilt bakimi ucu izleyin.

* Egzersiz ve iyi bir uyku Biraz cilt bakimi için degil, bir bütün olarak sagliginiz için degil sadece, çok önemlidir. Uyku eksikligi cildinizi gevsek neden olabilir gözlerinizi ve egzersiz eksikligi altinda kirisikliklarin olusumuna yol açabilir. Ayrica, egzersiz ve stres yenerek yardimci da uyku.

* Dikkatle cilt ikilemler tedavi. Bu cilt bakimi ucu herhangi bir cilt ikilemler görmezden ilgilidir. (Eger cildinizin daha da zarar kadar sonunda yapmak diye) bir cilt bakim ürünü kullanmak için gitmeden önce dermatolog danisin.

* Stres yendi. Stresin zararli etkileri herkes tarafindan bilinen, ancak, bazen belirgin belirten (ve dolayisiyla bu cilt bakim ucu burada yerini buldu) çok önemlidir. Evet, stres de cildin zarar verir. Yani, bir mola ya da sicak bir banyo köpügü simartmak ya da sadece iyi uyu.