en önemli bastan çikarma becerileri

Kadinlarin toplayip gelince son zamanlarda çocuklar gerçekten neyin önemli oldugu hakkinda bocalama bir çok fark ettik. Bu çok tehlikelidir ve bir seyler üzerinde çok fazla zaman harcamak zaman önemli degil çünkü genel oyun etkileyebilir … aslinda geri yerine ilerliyoruz.

Eger okuma ve bastan malzeme ögrenme Henüz herhangi bir sonuç görmedim olan birçok erkek biri iseniz, bu sizin sorunun kaynagi olabilir.

Sana kadinlarla basarili olmak için ana gereken en önemli beceri olduguna inandigimiz bir listesini bir araya getirdik. Burada (önem sirasina göre) sunlardir:

Güven – Herkes zaten bu kadinlar erkeklerde aradigi # 1 sey oldugunu bilmeli. Bu kaslar, beyin, para ve her sey daha önemli.

Flört Becerileri – Iyi bir flört olmak için bakim-özgür olmak için ögrenmek gerekir olsa da, bu beceri çok ciddiye alinmalidir … sizin yapmak ya da zarar verebilir!

Konusma Becerileri – Ben bunlari konusmak için nasil bilmeden ona ilgi güzel kadin alabilir bir adam görmedim. Bu benim kitabimda üzerinde gitmek ayrintili bir konudur.

Kadinlari Anlamak – Bir helikopter hop olamaz, rastgele dügmelere basarak baslatmak ve çökmesine degil bekliyoruz. Bu ayni sekilde çalisir: kadinlar hakkinda ve nasil faaliyet ne oldugunu ögrenin ve her zaman onlarla basarili olacak.

Sizin Kisilik – degistirmek ve kadinlar kontrolsüz ilgi oldugunu türüne içine kisilik kalip oldugunu biliyor muydunuz? Sunlari yapabilirsiniz, ve nasil kullanilacagini biliyorsaniz bu oyun için çok yararli bir varlik olabilir.

Karizma – Bu kelimenin tam anlamiyla kiz alma hakkinda ögrendim ve hep birlikte çeker oldugunuz her seyi alir beceridir … o is yapma. Söylemeye gerek yok, bu bir zorunluluktur.

Reddetme Fear Of – Eger kizlara yaklasmakta korkuyorsaniz baska bir sey devreye giriyor önce kesinlikle kontrol altinda oldugunu almak gerekir. Ancak, bu birçok erkek yüzü çok yaygin bir sorundur ve kolayca sabit olabilir … sadece bilmek meselesi.

Get Sert oynamak – Bu kadinlar ile harikalar yaratabilir. Bu kadinlara çekmek için kullanabileceginiz sinsi küçük hileler her söz konusu oldugunda, almak zor oyun pasta her zaman alir. Bu gerekli bir beceri degildir, ama yine de çok önemlidir.

Göz Temasi – Orada düsündügünüzden daha göz temasi için çok daha fazla oldugunu ve onun avantaji ve sasirticidir edilemez bir dogru kullanabilirsiniz bir adam arasindaki fark.

Sizin Görünüm – Bu, bu listenin geri kalani kadar önemli degil, ama bir adam görünüyor nasil geldiginde birçok kiz seçici. Ancak, size fiziksel görünümünü iyilestirmek için yapabileceginiz birçok sey var gibi, tanri yaptiginiz tam olarak nasil kalmak zorunda degilsiniz.

Peki orada size sicak kadin almak mümkün olmasini istiyorsaniz üzerinde çalismak için gereken ilk on sey o var. Benim kitap “Oyuncu Kara Kitap”, bu listedeki her konu kendi bölüm kullanicisi var … Eger kadin bastan çikarici hakkinda bilinmesi gereken her seyi ögrenmek istiyorsaniz bu yüzden kitap kontrol.

oyuncu http://tinyurl.com/ype5ps