en iyi saç kurutma makinesi için avi

Saç Kurutma çok dokulu saçli insanlar için ciddi bir istir. Yanlis yapilirsa, bu yikici sonuçlari olabilir. Kötü teknik ek olarak, sadece sicak saç darbeler bir saç kurutma makinesi sadece saç kuru çok daha fazla yapacagiz, onu kurur. Kurutulmus disari saç parlaklik yoksun. Saç dokunmak kaba hissediyor kurumus. Saç kirilmasi yol açabilir disari Hepsinden kötüsü, kurutulur.

Bu son birkaç hafta içinde, ben bes popüler saç kurutma makinesi test ettik. $ 300 – Onlar 40 $ fiyat araliginda. Bu yazida sadece digerleri kayda deger degil gibi, üst iki söz edecegim.

Bunlar benim bulgular paylasimi deger buldugu saç kurutma makinesi sunlardir:

ki turbo w / soguk çekim saç kurutma makinesi

CHI saç kurutma makinesi test edilen tüm kurutma makinesi agirligi en hafif olan. Ayrica sessiz oldugunu. Bu saç kurutma makinesi olan mühürler manikür (parlak saç) seramik isi kullanir ve nem tutmaz. Kurutma makinesi iyonik teknoloji yerine uzak su boiliing ve saç üzerinde su kiracak negatif iyonlarin küçük boncuklar milyonlarca yayar. Iyonik teknoloji kullanimi önemli ölçüde saç asagi kurumasi için gereken süreyi keser. Bu saç kurutma makinesi için bir diger büyük özelligi (göz ardi edilecek degil) o ya da bu konuda tikamak sey çalistirmak için gerekli EMF düsük seviyelerde (Elektromanyetik Alanlar) bulunmaktadir. Çogu saç kurutma makinesi bir EMF 1000 seviyesi ya da saglik ve çevre için güvenlik endisesi bile 1500 mikrondan var. EMF en yüksek düzeyde lösemi ve meme kanseri ile baglantili olmustur. Bu kurutma makinesi, ancak, daha az 1,5 bir EMF seviyesi var! Baska bir arti bir difüzör içeren bir

termal iyonik saç kurutma makinesi BaByliss

Babyliss saç kurutma makinesi en büyük özelligi iyonik teknoloji kullanimidir. Daha önce ögrendim gibi, negatif iyonlar kizartma olmadan saç kuru yardimci olacaktir. Bu nedenle saç iyonik olmayan bir saç kurutma makinesi ile birlikte kullanilmasi durumunda daha fazla bir parlaklik vardir. Gerçekten isiniyor bir turbo ayari da dahil olmak üzere alti hiz / isi ayari vardir. Ben saç kimyasal islem görmüs, özellikle, bu ayari kullanarak dikkatli olurdum.

Üst iki kurutma makinesi hakkinda benim kisisel duygulari söz konusu oldugunda Bildigim kadariyla, ben en iyi saç kurutma makinesi CHI Turbo tercih ediyorum. Bu simdiye kadar kullandigim en iyisidir. Diger kurutma öncesinde üç, bazen dört adim yerlestirir birçok artilar var. Etnik güzellikleri için en iyi saç kurutma makinesi için benim avi son asamalarinda, ben orta asagi saçimi ayrildi. Sonra, ben CHI Turbo ve diger BABYLISS Termal Ion kullanarak bir tarafi kurutulur. Aynaya bakip üzerine hemen iki taraf arasinda doku, düzgünlük ve vücutta bir fark görebiliyordu. BABYLISS yan yumusak keçe de, CHI tarafina kiyasla kuru bir keçe. Bu kadar CHI tarafinda oldugu gibi hareket etmedi. Ben, yasam dolu ve yumusak saçimi nasil hissettigini parlak hayretler oldu. Ben bulgularina görsel vermek için asagidaki fotograf aldi.