cilt bakimi parabenler tehlikeleri hakkinda gerçegi

Sen katilmiyorum, ama bu konuda beni duyabilirsiniz. Parabenler gerçek tehlikeleri nelerdir? Bilinmeyen bazi bilinen tehlikeler ve bazi vardir. Bu tehlikelere kendilerini maruz isteyip istemediginizi karar vermek tüketicilere oldugunu. Bir Avrupa Birligi kozmetik kullanimi yasaklanmis olmasina ragmen. Hepsi ABD dahil olmak üzere dünyanin pek çok alanda, hala yasal ve tercih unsurlaridir. Diger bir deyisle, düzenleyici kurumlar bizi korumak için çok yapmiyorlar. Bu bize kalmis. Bu makaledeki bilgiler, paraben içermeyen ürünler sizin ve aileniz için dogru olup olmadigini karar vermenize yardimci olacaktir.

Bu yapay koruyucu en yaygin grubudur. Bu paketlenmis ve islenmis gidalar ile birlikte, farkli saglik ve güzellik yardimlari çesitli kullanilmaktadir. Sentetik esterler, toluen, bilinen bir toksin türetilmistir para-hidroksibenzoik asit, türetilen için bunlari çevreleyen tartisma, yillar önce baslamistir.

Tartisma arastirmacilar meme kanseri tümörlerinde bu bilesiklerin bulduk gibi büyümeye devam etmistir. Nedensel etkisi kurulmustur. Parabenler tehlikeleri meme ya da diger kanser türleri riski eklerseniz kimse bilmiyor.

Bu maddeler hafif bir östrojenik aktiviteye sahip oldugu bilinmektedir. Kanser tümörlerinin östrojenik aktivite sürücü belirli türde, onlari büyümeye tesvik ile maddeler. Bazi bilim adamlari bir paraben etkisini biz kozmetik maruz kalacagi miktari saglik riski bu tür neden çok küçük oldugunu çok zayif olacagini ve savunuyorlar.

Tartismanin diger tarafinda, arastirmacilar tek bir kozmetik miktari küçük olabilir belirtmistik, ancak pek çok insan vücut yikama, sampuan, saç kremi, nemlendirici, dis macunu, krem, parfüm tiras ve diger saglik ve güzellik yardimlari çesitli kullanin günlük olarak. Ayrica bu maddeler ile korunur islenmis veya hazir gidalar yiyebilirsiniz. Onlar parabenler tehlikeleri nedeniyle maruz kalma bu çoklu kaynaklardan güçlendirilir hissediyorum.

Bu bilinmeyenler ve mümkündür. Bu maddeler ile bilinen sorunlardan biri, birçok kisi bunlari alerjisi, hem de diger yapay koruyucu olmasidir. Hiç bir losyon veya krem ??kullanimi sonrasinda kasinti, kizariklik veya döküntü gelistirdik, büyük olasilikla en az bir paraben içeriyordu. Piyasada losyonlar üç veya daha fazla içerir. Cilt, alerjik reaksiyon yapma, hatta daha çok zaman içinde bu maddeler için duyarli olabilir.

Biz kolayca tüm dogal paraben içermeyen ürünleri seçerek parabenlerin bilinen ve olasi tehlikeleri önleyebilirsiniz. Daha iyi olanlar dogal E vitamini dogal koruyucu etkinligi kanitlanmamis söylüyorlar olanlar vardir kullanilarak korunur. Ancak, dogal E vitamini, bu amaç için gida endüstrisinde kullanilir. Ancak, E vitamini, sentetik analoglari, etkili olmayabilir.

Bu konuda hiçbir kuskunuz olmasin. Bakteriler onlari kokmus yapiminda dogal yaglar birikebilir çünkü koruyucu, önemlidir. Kokmus yaglarin kullanimi enfeksiyonlara neden olabilir. Dogal E vitamini ile, yaglar acimis kendimizi maruz kalmadan, parabenler tehlikeleri önlemek, her iki dünyanin en iyi.

Saglikli bir cilt için vitamin ve dogal saglikli cilt bakimi için baska paraben ücretsiz maddeler hakkinda daha fazla bilgi için, bugün benim web sitesini ziyaret edin.