bir saç kurutma makinesi kullanmak için ipuçlari

Eger fön makinesi ve yuvarlak bir firça ile saçlarinizi düzeltmek Su anda zaman, süpheci oldugunu iyonik saç kurutma makinesi hizli saç kurutma iddialarina kadar canli ve saglikli olsun? Burada dikkate alabilir bazi öneriler yer almaktadir.

Bir darbe kurutma makinesi ve bir stil firça ile. Çok nazik ve saç dügümlerini alir ragmen fön makinesi, daha hizli kurumaz. Bu bir reg daha saçinizin daha az tam yapar olabilir. sizin ince saç tam ve tingly yapar kurutma makinesi,. Daha sonra düzeltmek için iyonik birini kullanin. Bukle firçasi özel bir sey yapmaz. Ayrica net bir görüntü saç firçasi var. Bu saç kokusu taze yapar.

Bir Revlon iyonik saç kurutma makinesi bir kullanimdan sonra iade ile. Bu sadece çok agir oldu, ayni zamanda saçinizi kuru veya düzeltmek için sizin için neredeyse iki kat daha uzun sürdü. Siki bir program için çok büyük saç için büyük degil – Bu çok az isi olusturdugu nedeniyle hiç kusku yok ki.

Iyonik bir saç kurutma makinesi ile. Eger saç kurutma makinesiyle kurutabilir ve daha sonra bir demir ile düzeltmek zaman. Bir iyonik fön makinesi geçis kirik uçlari ile harikalar yapti! Eger darbe kuru hazir olana kadar genellikle saç hava kurumaya birakin. Bu normal önceki kurutma makinesi fazla süre almaz. Bu 3 isi ayari ve 3 üfleme ayarlari vardir … isi bir problem olmaz bu yüzden. Aslinda, “Orta” ateste birakti ve “sicak” isi ayari koymak hiç.

Her neyse, (degil bir sürü, bu saç darbe kurutma sonra yagli görünmesi gibi) içinde pomad koymak, saçinizi yikayin, sonra kuru darbe. Orada farkli Merhem bir yeri vardir, ama tek maddeler Vazelin, Kokular ve Lanolin yagi oldugu tüm dogal ile gitmek. Saçiniz tamamen farkli olurdu, o kadar kuru degil gibi saglikli görünüyor, harika bir duygu olacaktir.

Ayarlanabilir isi ve hiz ayarlarini istediginiz belirli bir görünüm elde etmek için daha kolay hale getirmek için gereklidir. Eger düzgün bir patlama istiyorsaniz Örnegin, kullanimi için ideal ayarlari orta ateste ve düsük hiz bulunmaktadir.

Eger bir saç kurutma makinesi var sadece çünkü havlu artik saçinizi kuru olmadigini düsünebilirsiniz. Ama bu sadece yanlis. Bu durumda saç saç kurutma makinesi isi almak mümkün olmayacaktir çünkü hala asiri islakken saç kurutma yapmak için tavsiye edilmez oldugunu unutmayin. Bu yüzden artik asiri islak sadece nemli ve degil kadar önce bir havlu ile hafifçe ve nazikçe saçinizi kuru akillica olacaktir.

Bunu yapmak için, darbe-kurutma sirasinda ters kafa açin. Daha sonra, saç kaldirmak için kökleri dogru kurutma hava akimi konumlandirmak zorunda. Saç kuruduktan sonra, geri kafa atmak ve hafifçe saç firçasi.

Örnegin bir t3 saç kurutma makinesi gibi dayanikli bir saç kurutma makinesi satin almis olsa bile, yine de sizinle uzun bir süre sürecek böylece iyi bakmak gerekir. Hemen kullanimdan sonra kurutma çikarin. Eger kullanilmadigi zaman takili birakmak için kurutma için iyi ve güvenli degildir.

Bu sikintisi neden olabilir, çünkü kurutma makinesi etrafinda kablosunu sarmayin. Su için saç kurutma makinesi maruz önlemek ve çocuklarin ulasamayacagi güvenli bir sekilde saklayin. Kullanmadan önce kilavuzu dikkatle okuyun.

Bu basit hile ve kurutma makinesi teknikleri ile, darbe kurutma ve muhtesem görünümlü agaçlari saglamak görevini yapmak için bir çocuk oyuncagi olacaktir.