bazi hileler saçini büyümesine yardimci olmak için

Saç disinda büyüyen konusunda bu son derece zor hatta verimsiz ve görev gibi görünebilir. Eger saç daha hizli disari büyümeye izin arti saglikli güzel saçlara sahip olacak muhtemelen kendi yele almak ve uygulayabileceginiz birkaç ipucu var.

1. Bir dogum öncesi ek alarak denemek isteyebilirsiniz – durumunda saçinizi bunu normalde ayda yaklasik yarim inç hangi gerektigini hayal daha yavas büyür bulabilirsiniz. Bazi kadinlar kendi yele üç veya daha fazla ay içinde birkaç santim yaklasik bazen büyür hizini yükseltir söylüyorlar. Bazi Hairstylists bu yöntem çalisiyor teklif ve bazi basari olmustur.

2. Eger saçlarinizi düzeltmek, bu iyi bir ve en ucuz bir ille var emin olun. CHI Demir onaylanan ve saç duygu saglikli ve güçlü birakin ve yele daha hizli büyümeye yardimci olacaktir.

3. Saçinizi haftada bir kez en az temiz ve saç çok fazla kimyasal madde koymak degil, bu stil mal ve düzlestirici içerebilir. Disari çikmasini saç önlemek için bir ipek esarp her aksam saç sarmak gerekir

4. Saçinizi yikayin yaparsaniz, ucuz sampuan veya saç kremi kullanmayin; günlerde Nitekim olarak size yele sadece su ve saç kremi kullanmak temiz degil. Daha pahali klimalar ve sampuanlar saç bakmak ve kurumasina asla. Saç kirik uçlari çikarmak ve kivrimlara bakalim en az ayda bir kez kesilmis var.

5. Saglikli ve dengeli beslenme saç daha hizli disari büyümeye yardimci yiyin. Su içme çok ile birlikte, bir multivitamin almali ve hatta Niasin saç büyüme destekleyecektir. Bir saglik gida veya vitamin deposu vitamin ve mineraller genellikle en kaliteli seçeneklerdir.

6. Çalisma disari saç ayni zamanda büyümeye yardimci vücuda dolasimi artacak? Ayrica ayni anda vücudunuzun saglikli tutar.

7. Protein açisindan zengin gidalar tüketen çok da saç büyümeye esastir. Saç protein yapilmis ve fasulye ve mercimek gibi çok gidalar yeme harika bir fikir olmasidir. Sebze ve meyvelerin yani sira yumurta da yemek yükler saglikli yapacaktir.

8. Dogal olarak gerçeklesmesi birinci kalite saç büyüme ürünleri kullanarak çok harika bir fikir. Biberiye ve Adaçayi gibi uçucu yaglar, dogal otlar ve vitamin açisindan zengin besin içeren bir saç büyüme ürün alin. Özleri satin etmeyin, onlar kadar etkili olacak degildir bu yüzden onlar uçucu yaglar kadar etkili degildir.

9. Eger süpermarket onlari özellikle ürün maddeler kontrol edin. Birçok eczaci ürünleri gibi saç yok edebilir zararli kimyasallar içerir: fosfat, sodyum Lauryl Sülfat, petrol, madeni yag ve diger laboratuvar tasarlanmis kimyasal. Hormon bazli ürünlerin açik hem de olasi kalmak ise, onlar yele yok edebilir.
10. Mira saç yagi iyi bir bitkisel yag kullanin. Daha uzun saç büyümeye gösterilen ve aslinda derin bir yag tedavi edilmistir kanitlanmis dogal yaglar ve otlar kullanilarak kosullari kilitler oldugunu. Bu kafa derisi için kan dolasimini uyarir ve saç daha hizli büyümesine yardimci olur.
Yukaridaki bu basit ipuçlarini hiçbir zaman daha uzun ve kalin saçlar büyümeye uzun bir yol kat edecektir.