yüz hatlarinin aniden ortaya – bir göz açma deneyim

Siz de benim gibi iseniz, biz yillar hizli bir sekilde kayma oldugunu fark zorunda oldugu gibi yüz hatlarinin aniden ortaya, bir göz açma deneyim olabilir fark ettik. Daha sik kisinin hiç eski hissetmez çünkü Birçok kisi olusturan görmek kirisikliklari üzerinde depresif olur. Birçok durumda görünen ilk çizgileri ve kirisikliklari fiziksel yas ve elemanlari bizim yasam boyu maruz kalma ile yapmak için daha fazla ile çok az ilgisi vardir.

Herkes kolajen ve elastin ayni zamanda etrafinda baslayan üretiminde yavas ama istikrarli bir düsüs zarar görmeye baslar. Ayrica, kolajen, elastin ve deride enzim aktivitesine bagli hyaluronik asit kaybeder. UV isinlarina maruz kalma cilt yapar nedeni UV isinlari sikilastirici doku ve polimer ariza hizlandirmak oldugunu gerekenden daha hizli yas görünür.

UV isinlarina maruz kalmak genel olarak “genç” insanlarin yüz hatlarinin aniden ortaya nedeni, sizin mahalle havuzda bütün gün kosturup bir çocuk bu yana günes cilt üzerinde zararli etkisi olan oldugu gibi. UV radyasyon da Cildinizdeki gelistirmek çizgilerin ve kirisikliklarin birçok sonunda sorumludur zararli serbest radikallerin olusumunu büyük ölçüde sorumludur.

Bilmiyorum o sizin için serbest radikallerin bir elektron eksik basit moleküllerdir. Ne bu moleküller onlar muhtemelen bütün olmak için bir çaba bir elektron çalmak ki vücudun diger kimyasal yapilari bulmak oldugunu yok. Büyük hasar kendi elektronun hirsizlik nedeniyle kimyasal yapisi için yapilir ve bu zarar bizim görünüm yansitilir.

Neyse ki, orada yüz hatlarinin aniden ortaya düzeltmek için atilacak adimlar vardir ve gerekli olan tüm dogal bilesikler oldugunu. Eger cilt proteinler, enzimler ve bitkisel yaglar, mumlar ve enzimler emmek için izin vererek antioksidan bir bereket elde edebilirsiniz. Antioksidanlar serbest radikallerin yarattigi tehdidi ortadan kaldirmak ve serbest radikal kaynakli oksidasyon yoluyla hasarli hücreleri tamir yetenegine sahiptir.

Serbest radikaller ile antioksidanlar anlasma kendi elektron birini vererek bunlari etkisiz oldugu göre yöntem. Bir antioksidan herhangi bir olumsuz sonuçlara maruz kalmadan bir serbest radikal molekülün ihtiyacini karsilamak için bir elektron yedek olabilir. Antioksidanlar olmadan her seyi daha hizli çok asagilamak veya bozunmasina neden olur kontrol altinda oksidasyon süreci, tutmak için bir yol olacaktir.

Ayrica Phytessence Wakame yosun ekstresi ve üzüm çekirdegi yagi içeren tüm dogal anti-aging formülleri kullanarak yüz hatlarinin aniden ortaya tersine çevirebilirsiniz. Bu bilesikler kollajenaz, elastaz, ve doku ve polimer yikmak hiyalüronidaz enzimler tarafindan sergilenen yikici davranis sinirlamak için yetenegi var. Ayrica yani sira kollajen ve elastin üretimini artirabilir.

Ben Cynergy TK olarak proteinler ve enzimler önemli ölçüde cilt doldurun yardimci ve çizgi ve kirisikliklarin varligi ortadan kaldirmak için kolajen ve elastin olusturma artiracak dedigim zaman bana inan. Maddeler dogru kombinasyonu ile yüz hatlarinin aniden ortaya endiselenecek bir sey oldugunu.

Sen benim web sitesini ziyaret ve ben sahsen günlük kullanimda daha dogal maddeler kesfederek daha fazla anlayis ögrenebilirsiniz.