yeniden sekillendirmek ve bir karin germe ile mide firmaya

Günümüzde, göbek bölgesindeki yaglari bile en ufak bir utanç ve sosyal rahatsizlik kaynagi olabilir. Ayrica, çikintili karin flaunting karsi cinse kur size çok yardimci olmaz. Karin germe ya da abdominoplasti karin yeniden sekillendirmek ve firmaya bir kozmetik cerrahi islemdir. Karin böylece karin duvari sikma, göbek çevresinde asiri flab ve deri kaldirmayi içerir. Bu genel rakam daha çekici hale, karin bir ince bir görünüm katiyor.

Karin germe ameliyati hem kadinlar hem erkekler üzerinde yapilan olmasina ragmen, islem genellikle herhangi bir daha fazla çocuk gebe bir planimiz yok kadinlar tarafindan aranir. Diyet ve egzersiz yoluyla kisitlanacak edilemez asiri yag mevduat, insanlar da karin germe plastik cerrahi için tercih edebilir. Komple ve parsiyel – Karin iki ana kategoride siniflandirilabilir karmasik bir islemdir. Tam abdominoplasti bir kaslarinin sikilastirilmasi kesiler dizi, ekstra flab ve deri alinmasi, ve sifa saglamak için flep yerine içerir. Tam islemi 2-5 saat civarinda sürebilir. Kismi prosedür daha az ve daha küçük kesiler gerektirir ve 1-2 saat sürer.

Karin germe cerrahi liposuction tedavisi ile kombinasyon halinde gerçeklestirilebilir. Yaklasik 4 ila 6 hafta – Karin olmak karmasik, kurtarma için zaman önemli miktarda gerektirir. Hasta bu gereksiz komplikasyonlara yol açabilir bu yana, iyilesme döneminde asiri stres veya efor önlemek için tavsiye edilir. Hastalar karin çevresinde hafif bir rahatsizlik ve çürükler yasayabilirsiniz. Ancak, hasta olarak zamanla bu tür komplikasyonlar azalir tamamen kurtarir. Sigara komplikasyon bakan bir yüksek risk altindadir çünkü Ancak, sigara kesinlikle, hem cerrahi öncesi ve kurtarma sirasinda yasaktir.

Genel olarak, abdominoplasti sen çok istenen ince bir görünüm ve harika itiraz elde yardimci olabilecek bir üstün islemdir.