Üç dis beyazlatma teknikleri

Büyük bir gülümseme ilk birini karsilamak, özellikle degerli bir varlik olarak kanitlayabilirim. Ancak, kahverengi ya da sari lekeli dislere sahip insanlar bu eksiklik çok bilinçli. Ayrica sosyal güvensizlik neden olabilir. O beyaz mükemmel gülümseme geri kazanmak için mevcut en iyi tedavi yöntemlerden biri dis beyazlatma oldugunu. Dis beyazlatma temel metodolojisi onlari tekrar beyaz emaye ortaya çikarmak için beyazlatma, dislerin renk degisikligi süreci tersine olmasidir.

Bir süre içinde dis genellikle karartmak. Bu kafein içeren içecekler (çay, kahve ve kola gibi) veya tütün ürünlerinin tüketimi nedeniyle olabilir. Ayrica antibiyotik ilaç asiri flor üretimi ve kullanimi ayrica, dislerin renk degisimine sebep olabilir. Ancak, beyazlik kaybi katkida en büyük faktör yastir. Dis beyazlatma, renk degisikligi sürecinde karsi, kozmetik dis hekimliginde en güvenli ve en popüler islem biridir. Arastirmalar gösteriyor ki bu tedavi deneyimi görünür faydalari geçmesi insanlarin neredeyse% 96.

Bu islem göz önünde olanlar için mevcut üç seçenek vardir – ya, agartma profesyonel geçmesi beyazlatma ev deneyin veya beyazlatma dis macunlari kullanabilirsiniz. Listelenen üç ki, en hizli ve en etkili beyazlatma profesyonel. Ayrica-ofis veya sandalye tarafi agartici madde olarak adlandirilir. Genellikle bir dis hekimi için iki veya daha fazla ziyaret gerektirir. Bununla birlikte, herhangi bir baska prosedür etkileri çok daha uzun ömürlüdür. Dis hekimi dis bir beyazlatma maddesi uygulanir. Sakizlar, ancak, zarar görmezler. En yaygin agiz koruyucu bir jel veya lastik kalkandir. Dis hekimi dikkatli dis beyazlatma ajani uygulanan sonra, o ajan isi daha hizli yapmak için ek isi veya isik prosedürleri kullanmak isteyebilirsiniz. Bir olagan tedavi oturma 30 dakika bir saat sürebilir.

Sizin için kullanilabilir Ikinci seçenek beyazlatma ev olmasidir. Herhangi bir sertifikali eczaci veya dis hekimi bir kiti satin alabilirsiniz. Bu kit, genellikle jel veya çözelti agartma göre, bir hidrojen peroksit içerebilir. Bu dis minesine uygulanmasi içindir. Kural olarak, bir agiz koruma, ayni zamanda, kit yer almaktadir. Bu agiz koruma içinde çözüm veya jel yerlestirin ve sonra, cihazla birlikte verilen yönergeleri izleyin gerekiyor. Agartma ev için kullanimi ve tedavi süresi sikligi degisir. Gecelik tedaviler çok daha kisa bir süre için çalismak. Sen Ancak, diyelim ki, günde iki kez kiti kullanmak için gerekli, tedavi süresi daha uzun bir süre için etkili olabilir.

Bu dislerin renk kalici bir degisiklik dogru amaci yok çünkü beyazlatma teknikleri beyazlatma farkli bir sekilde is dis macunlari. Genellikle parlatma maddeleri içerir. Bunlar düzenli dis macunu etkili çikarmak olabilir ki, derin lekeleri bazi kaldirmak için çalisiyoruz. Her zaman bu islemler herhangi biri ile ileri gitmeden önce dis hekiminize danismalisiniz – o size yol göstermek için ve ihtiyaçlariniza uygun en etkili tedavi plani size tavsiyelerde bulunabilir en iyi kisidir.

Telif hakki Jared winston, 2006. Tüm haklari saklidir.