sorular meme implantlari hakkinda sormak

Eger meme büyütme operasyonu yaptirmayi düsünüyor ama hala bazi süphelerim var oldum, yordami için taahhütte bulunmadan önce nitelikli ve kurul onayli plastik cerrah hitap etmek isteyen bazi sorular olacaktir. Burada meme implantlari sizin için uygun olup olmadigini karar vermenize yardimci olacak potansiyel cerrahlar ile istisareler sirasinda sormak istiyorum bazi önemli sorulardir.

Ne kadar siklikla hastalar revizyon ameliyati için iade edebilirim?

Mutsuz müsteriler bu bir kozmetik cerrahi islemdir kadar önemli bir sey oldugu gibi, özellikle de bilinen yapmak. Cerrah soluklastirir soru veya cevap kaçamak ise, yanlis bir sey olabilir, o samimi ve yeterli bir cevap saglayabilir ancak, kendinizi daha rahat hissetmeniz gerekir. Her cerrah, ne kadar yetenekli, normaldir tatminsiz müsteriler bir ölçüde, olacak olursa olsun.

Revizyon davalara iliskin ilgili sorun. Cerrah ve hasta arasindaki anlasmazliktan sonucu nedir? Bu kontrol edilemeyen kosullar nedeniyle oldu mu? Bu hastanin adina sadece yüksek beklentileri oldu mu? Bir hasta bir revizyon için geri dönmek zorunda kalabilirsiniz neden birçok farkli nedeni vardir, bazilari cerrahin beceri ile hiçbir ilgisi yoktur.

Gibi kurtarma nedir?

Kadinlarin çogu zaten yeni iç çamasiri var ve bu prosedürün uygulanmasi için hazir olmadan önce kiyafetler aylar ve hatta yillar aldi, ancak, ayni zamanda iyilesme dönemi hayatta gerekecek. Bazi inanmak istiyorum olsa da bu agrisiz ve kolay, gerçek su ki birey tarafindan büyük ölçüde degisir olmasidir.

Bazi kadinlar son derece hizli iyilesir ve hiçbir rahatsizlik çok az hissediyorum, ama en çok pratik dayanilmaz, biraz aci ve nadir durumlarda olmak bulacaksiniz olacaktir. Ayrica çalisma izin almak zorunda kalacak ve muhtemelen tam olarak yatismis ilk morarma ve sisme sonrasina kadar yeni vücut göstermek gibi hissetmezsiniz.

Potansiyel riskleri nelerdir?

Tüm ameliyatlar bazi komplikasyonlar ve riskler de tasimaktadir. Hafif uzamis Bu aralik sisme ve bu kapsül kontraktürü, meme implanti sizintilari ve asiri kanama gibi siddetli, morarma. En riskler kisa bir süre ameliyat sonrasi gelisir, meme implantlari zaman içinde gelisebilir bazi uzun vadeli riskler var. Doktorunuz ile iyice bu tartismak emin olun.

Meme implantlari hissediyorum ve dogal bir görünüm mi?

Meme büyütme sonuçlari bireysel estetik tat, meme implanti tipi ve cerrah beceri ile büyük ölçüde degisebilir. En iyi seçimi yapmak için, doktorunuz silikon implant ve tuzlu hem de artilari ve eksileri ile tartisin.

Ne kadar büyük Gitmek istedigin de meme genel dogal bir görünüm ve dokunsal itiraz etkileyecektir. Doktorunuz bazi öneriler yapabilir, ama sonuçta, hissediyorum ve sizin için en iyi görünecegini karar vermek gerekir.

Yatirim deger meme büyütme mi?

Bu doktorunuz muhtemelen sizin için cevap veremez bir soru. Eger para, zaman, risk ve sonuçlari çabaya deger olacagini düsünüyorum kendinize sorun. Eger benlik saygisi gelistirmek için meme implantlari aliyorsaniz ya da bir baskasi için onlari aliyorsaniz? Size en içerik ve konforlu hale getirecek karar vermek gerekir.