pro naylon saç firçasi kullanmanin yollari

Seçme ve mükemmel PRO NAYLON saç firçasi kullanmanin bir sanat vardir. Farkli saç tipleri çok farkli stilleri ve kesim yapmak, farkli ürün ve firça ihtiyaçlari vardir. Ya firça bagli tarziniza bagli olarak bir firça, stil seçin veya her iki amaç hizmet edecek bazi firçalar olabilir.

Sizin için dogru PRO NAYLON saç firçasi seçmek için, önce saç tipinize düsünün. Kalin saç ince saç ile ayni firça gerekmez. Darbe saç kurutma ise, yuvarlak veya hafif yuvarlak bir firça kullanim için idealdir. Ayrica, farkli bir malzeme ile bir firça kullanmaya karar verebilir. Stilist konusun veya yazin sizin için idealdir güzellik kaynagi deposundan birine sormak.
Eger firça seçin sonra, sizin saç firçasi önce ögrenmek için birkaç sey vardir. Genel olarak, her zaman hafifçe firçalayin. Çekin veya rip asla. Saç büyük knot varsa, size firça önce Dügüm Açici ürün uygulamak, ya da hafifçe genis disli bir tarak ile dügüm ile çalisir. Hala hafifçe firçalama sorun yasiyorsaniz, belki de size firça önce baska bir firça tarzi çalisan veya genis disli bir tarak ile Dügüm Açici düsünmelisiniz. Belden bükme ve köklerinden firçalama, dus önce saç firçalama, ve uyumadan önce saç firçalama içerir parlaklik ve yumusaklik gelistirmek yardimci teknikler.

Iyi bir stil her zaman iyi bir PRO NAYLON saç firçasi veya baska bir malzeme ile bir firça ile baslar. Dergi üzerinden arama ya da tavsiye için sorarak ya tarzinizi seçin. Tarzinizi seçildikten sonra, en iyi stil yürütecek en iyi araçlar bulabilirsiniz. Bir fön makinesi ile saç düzeltmek istiyorsaniz Örnegin, büyük, yuvarlak bir firça idealdir. Eger saç dogal birakmak istiyorsaniz kuruduktan sonra, bu firça.

Sadece mükemmel PRO NAYLON saç firçasi, ayni zamanda en iyi sekillendirme ürünleri bulmak gerek. Sadece mükemmel araçlari gibi tarzinizi gelistirmek ve daha fazla stil seçenekleri için izin, bu yüzden en iyi ürün olabilir olabilir. Anti-bukle kremler ve serumlar, krem, jöle, sprey, ayar losyonlar, kivrilma güçlendiriciler, vb vardir saçlarinizi “dogal” terk yardimci olmak için tasarlanmis özel ürünler bile var. Tüm kafa karistirici görünüyor mu? Dergiler ürün yorumu var ve her zaman stilist ve güzellik malzemeleri satan bir magazadan katip isteyebilirsiniz. Bazi dükkanlar bunu denedim ve hiçbir basari elde ettik eger bir ürünü iade edelim.
Yani, mükemmel bir saç stili olusturmak için birkaç adim vardir. Ilk Saç tipinize ve ihtiyaçlari için en iyi PRO NAYLON saç firçasi bulgudur. Daha sonra saç ve en iyi araçlari ve uygun ürünleri kullanarak çalistirmak için en iyi yolu seçin. Her stil saç dogal terk etmeye karar bile, belirli bir ürün ve araç gibi görünüyor. Bazi ekstra yardima ihtiyaciniz varsa, her zaman tavsiye için stilist isteyebilirsiniz.