neden yaslilik lekeleri hafifletmek için bir el losyonu kullanmiyorsaniz

Sunu kabul edelim ki. Bu yaslilik lekeleri hafifletmek için bir el losyonu bulmak zor olabilir. En etkili ürünlerin yüz üzerinde kullanim için tasarlanmistir. Bunun birkaç nedeni vardir.

En belirgin kadinlar erkeklere göre bu ürünlerin daha fazla satin almak ve kadinlar genellikle yüzlerini ortaya hakkinda en ilgili olmasidir. Diger bir neden bir kisi eldiven giyer sürece günes isigindan elinde korumak, zor olmasidir. Günes isigindan korumanin önemi nedir?

Spot melanin içeren deri hücrelerinin olusmaktadir. Melanin, cildin renk sorumludur. Bu dogal bir savunma mekanizmasidir. Bu günes isigi UV isinlarindan cildin katmanlari en derin korur. Hormonlar bazen de, bir rol oynar ragmen, öncelikle melanin üretimini tetikler günes isigidir.

Biz sik sik günese maruz kalma bizim elleri korumak unutmayin. Hatta açik tenli insanlar nadiren ellerini sirtinda yanik, ancak en sik maruz kalan vücut parçalaridir. Çogu zaman da, elimin derisi vücudun diger kisimlarinda daha büyük görünüyor.

Bunun yerine yaslilik lekeleri hafifletmek için belirli bir el losyonu, ellerinizi genel saglik ve görünümünü iyilestirmek için çalismalisiniz. Bu iyi bir anti-aging nemlendirici ile yapilabilir. Tabii ki, piyasada nemlendiriciler çogu sadece iyi degildir. Yüz kremleri genellikle daha yüksek kalitelidir. Losyonlar için temel el ve vücut üzerinde kullanilmak üzere Nedense, çogu üretici madeni yag seçin.

Madeni yag aslinda nemlendirici degildir. Yag benzin olusturur ayirma islemi sirasinda, ham petrol elde edilir. Moleküler, bu cildin yag bezleri tarafindan üretilen yaglar için hiçbir benzerlik tasimaktadir. Bu kolayca emilir ve her zaman bir kaygan yagli his birakir degildir.

Yaslilik lekeleri hafifletmek için bir el losyonu dogal bitki bazli yaglar çok içermelidir. Zeytinyagi, jojoba ve üzüm çekirdegi mükemmel bir seçimdir. Bu bitkisel yaglar yag bezleri tarafindan üretilen çok benzer. Onlar gözeneklerin tikanmasini veya herhangi bir yagli kalinti birakmadan, derin ve hizli bir sekilde nüfuz.

Cildin kendi yaglari neredeyse aynidir gibi Shea yagi, iyi bir seçimdir. Ancak, en yüksek siniflarda sadece gece yüz kremleri bulunmaktadir. Düsük dereceli Shea yagi az miktarda içeren Piyasada birçok ürün var. Onlar nemlendiriciler gibi “iyi”, ama dört ila alti hafta boyunca düzenli olarak kullanildiginda en yüksek siniflarda, yaslilik lekeleri solmaya gösterilmistir.

Yani, yerine yaslilik lekeleri hafifletmek için bir el losyonu, bir gece yüz kremi kullanarak sonunda olabilir. Ellerinizi, yüz ve boyun her gece kullaniyorsaniz, bunu biliyorsun önce, daha genç görünmek için baslayacaktir.

Yapay koruyucu ve ekledi kokulari ücretsiz cilt bakim ürünleri ile sopa çalisin. Diger katki maddeleri gibi, onlar yararli degildir ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Yani orada o var. Bunlar sadece yaslilik lekeleri hafifletmek için el losyonu için anti-aging alternatifler bazilaridir. Ögrenmek için her zaman daha var.

Eger yaslanma cilt tedavisinde kullanilan az bilinen ancak klinik olarak test edilmis dogal maddeler hakkinda daha fazla bilgi istiyorsaniz, bugün benim web sitesini ziyaret edin.