ne koyu renk gözleri çevreler ve neden görünüyor

Biz renkli bir dünyada yasiyoruz ve biz sahip olmak istiyorsaniz hemen her seyi renkli olmalidir.

Ne yazik ki, siyah da bir renktir. Ve yas geldi ve o zamandan beri – kenara Perks bir çok getting – çok göz halkalari altinda siyah olsun.

Bu hak degil, size tüm büyümüs konum ve, tabii ki bu hak etmiyorum çünkü dogal oldugunu düsünebilirsiniz. Sen daha iyisini hak ediyor.

Yani, tabii ki, size son zamanlarda yaptigini ne kontrol.

Siz de uyumadim. Kendiniz için bir seyler almak için gerekli ve ayni zamanda kahve çok içti ettik çünkü gerçekten zor çalisiyoruz; bira ve içinde kafein ve / veya seker bir yeri vardir bir sey.

Kim zaten yok – Tabii ki kahve ya da bira içmek ister? – Ancak bu bile çok fazla seker alimi veya alkol ya da kafein zayiflatmak ve sonunda bizim cilt ve altinda gözleri koyu halkalari görünüm kizdirma kaybetme, sahip sarkik cilt yol hangi kiracak bizim kilcal istiyorum.

Bu sizin için yeni – bu gibi çogu – ve ne yapmak hiçbir fikrim yok ve tabii ki, neler oluyor. Büyük olasilikla sadece kurtulmak için her seyi verecek – Bu hak etmiyorsun ve disari çikmak ve bir rakun gibi bakiyor insanlarla tanismak degil çünkü.

Bu ile ilgili olacak tek kenar ilk – ve her zaman ilk olmalidir – eldeki madde ile kendinizi tanitmak için.

Günlük canli, biz bir çok sey yüz. Bazi yeni ve bazi biz daha önce karsi karsiya ettik. Ve tabii ki, bu ne oldugunu bilmek için yollar arar ve hatta bir sürü insan sormak – bu sorunu olan tek kisi sen degilsin kesin.

Bize günlük savaslari ile kazanmak yapacak tek sey karsi konum ne bilmektir.

Elbette, önce sorunu bilerek, biz sonunda o kurtulmak nasil onunla anlasma ve sonra sonunda, geçis olur.