kirisiklik ve botox en son

Botox enjeksiyonlari artik birkaç yil için mevcut olan ve tanitim büyük bir miktar aldik. Botox kirisiklik üzerinde etkili olsa da, birçok kisi bunu kirisikliklarin belirli türleri sadece etkili oldugunu farkinda degildir. Bu kas ve alin kirisikliklari gibi istemsiz kas kasilmalari, sonucudur Kirisikliklar Botox enjeksiyonlari ile tedavi edilebilir kirisikliklarin tek türüdür.

geçici ve pahali

Bu deride küçük kaslari felç tarafindan çünkü, Botox islevleri. Bu (gida zehirlenmesi bir tür) Botulizm neden ayni toksin ile yapar. Botox enjeksiyonlari için sonuçlari aninda olmakla birlikte, çekim yönetilmektedir günden itibaren solmaya ve tamamen üç hafta içinde kaybolmaya baslar. Ayrica Botox enjeksiyonlari bir dizi $ 300-500 yukari mal olabilir.

frankenstein yüz

Onlar diger alternatif topikal kirisiklik tedavisi kremler ve serumlar yaptigim gibi, Botox onaylayarak aktörler ve aktrisler görmüyorum bir büyük bir nedeni var. Bu nedenle onlarin büyük bir yan etkisi nedeniyle Botox tedavisi, önlemek egilimindedir olmasidir. Bu yan etki yüz kas kontrolü kaybi nedeniyle yüz ifadeleri bir yalitimi oldugunu. Aslinda bu yan yan etki bile gördüm ya da yasamis olanlar tarafindan bir isim (Frankenstein Yüz) verilmistir.