kasik epilasyon yöntemleri. saç kaldirmak için kolay maliyet etkin bir sekilde dis

Parçacigi olarak bilinen epilasyon teknigi hala Orta Dogu ve Asya ülkelerinde uygulanan olan bir çok eski epilasyon yöntemidir. Bu dünyanin bu kismindan kökenli olsa da vücut ve yüz saç kaldirilmasi çok saç kaldirma agrisiz hizli ve verimli ve maliyet-etkin yollarini arayan fazla insanin dünyanin günlük yasam için günün bir parçasidir.

Aslinda dis güzellik ve müsterilerine teknik sunan kisisel bakim salonlari bulmak için nadir degildir Bati ülkelerinde çok popüler hale gelmistir.

Bu teknik kendisi oldukça basit ama agriya neden olmasa da iyi yapmak için biraz pratik ihtiyaci var. Bu koparma ve tweezing yapiya benzer olsa da, genellikle uçlari, bir döngü olusturmak birbirine bagli oldugu bir pamuk ipligi içerir çünkü temiz düz hatlara tekniginde tüylerin kolayligi nedeniyle, bu iki yöntemin tercih kullanilir. Döngü ve iplik takili sonra elinde defalarca bükülür. Konu daha sonra saç kapali alan üzerinde yavasça hareket ettirilir. Iplik basinin üzerinde tasinir gibi iplik büküm yavasça “tie-up” saç ve kök onlari çekin.

Olabilir iken herhangi bir epilasyon yöntemi parçacigi ile ilgili bazi rahatsizlik bugüne kadar en nazik ve agrisiz oldugunu. Cilt yüzey alani bu tür tiras ve balmumu gibi saç temizleme teknikleri içinde gerçeklestirilir ve teknigin gerçeklestirildikten sonra cilt çok az renk ve agri yok degildir.

Saç prosedür dis ile kaldirildiktan sonra, genellikle 1-2 ay önce tekrar edilmesi gerekmez.

Böyle bacak ve kasik bölgesi gibi hairier alanlarda bu teknigin ariyorsaniz ise etkilidir ve daha büyük alanlardan tüyleri daha hizli yollari olabilir çalisacaktir. Ayrica kendiniz yaparak almak o kadar kolay olmayabilir alanlari dikkate almak isteyebilirsiniz.

Neredeyse agrisiz bir epilasyon yöntem ariyorsaniz Yani, sürece degilse diger epilasyon yöntemi daha uzun sürer zaman (ragmen silah ve izmaritleri altinda) kendiniz yapmak kolaydir ve herhangi bir yerde ve bu maliyeti tam anlamiyla hiçbir sey Lütfen pamuk ipligi kapmak ve gitmek dis vermek isteyebilirsiniz. Kaybedecek hiçbir ancak saç var.