günessiz bronzluk güvenli ve kolay

Insanlar günes altinda bronzlasma yan etkileri daha çok farkinda aliyorsaniz gibi, günessiz bronzlasma daha popüler hale geliyor. Bu nedenler deri kanseri tabaklama ve nedeniyle günesin ultraviyole isinlarinin kötü etkileri için cildin yaslanma için dogrudan günes isigi altinda kalan kanitlanmis bir gerçektir. Iyi bakmak ve iyi hissetmek için daha bronzluk elde etmek isteyenler günese maruz kalma gerekli hiç degildir ürünler bronzlasma için gidiyoruz, bu yüzden günessiz denir.

bronzlasma güvenli günessiz

En günessiz bronzlasma ürünleri dihidroksiaseton (DHA) denilen madde var. Bu madde cildin üst tabakasi üzerinde ölü cilt hücrelerini dolduruyor ve bu yüzden bronzlasma etkisi yaratarak, ölü hücreleri kahverengi protein döner. DHA FDA tarafindan kullanimi güvenli olarak adlandirilir olmustur, kendi kendine bronzlasma losyon cilt üzerinde kullanilmak üzere güvenli böylece. Bu 1960 yilindan bu yana kullaniliyor, ancak zamanla daha rafine ve ürünleri uygulamak daha kolay pazara sahip, günes laboratuvarlarinda yapilan günessiz tabak her zamankinden daha iyi.

günessiz bronzluk bazi avantajlari

Günessiz bronzluk bir çok büyük avantaji geçici olmasidir. 5 ila 7 gün içinde, bronzlasma etkisi çok, uzun bir baglilik gerek gitti. Kisa bir süre için bronzluk ve çok hizli bir gitmesine izin verebilirsiniz. Kendisi bronzlasma yeni bir dudak rengi satin alma ve uygulama gibi, çok daha az zaman alir. Hiçbir önceden planlamak gerekir istiyorum eger bir bugün tan ya da yarin alabilirsiniz.

Bir günessiz bronzluk kullanildiginda, günes kremi kullanarak düzenli bir manti beyaz deri vermeyecektir olarak sorun degildir. Sen günes korumali deri ile bir altin kahverengi renk olsun. Bu kamu maruz gerekmez, size istediginiz cilt sadece parçalari adresinden banyo gizlilik içinde tan olsun. Sadece dikkatli bir kelime olarak, çok güvenli ve güzel tan güvencesi olan, DHA içeren günessiz bronzlasma ürünleri güvenilir bir marka kullanilmasi tavsiye edilir.