gençler ve daha az fark yapmak çatlaklari

Ergenlik gençler sirasinda hem uzun oluyor ve bazi kilo, oldukça hizli bir sekilde büyüyen sonunda. Çatlaklari bu süre içinde göstermek için çok yaygindir. Cilt germe ya da hizli büyüyen çekildiginde, çatlaklari ortaya çikabilir. Cilt çok fazla gergin alirsa, elastik olarak tasarlanmis olsa da, kollajen ürün bozulabilir ve çatlaklari olarak bilinen izleri olusabilir.

Yani, bir genç konum ve size çatlaklari oldugunu fark basliyor eger, kesinlikle yalniz sen. Birçok kiz ve kadin çatlaklari ile sonuna kadar ve genellikle kalça, uyluk, kalça ve gögüsler üzerinde göstermek egilimindedir. Çatlaklari kizlarda en sik olsa da, çocuklar da çatlaklari ile ilgili sona erebilir.

Tabii ki ergenlik çatlaklari gelistirmek sadece zaman degil. Ayrica hatta vücut gelistirme, ya da obezite nedeniyle bir sonucu olarak, gebelik sirasinda ortaya çikabilir. Ayrica, hem çatlaklari neden olabilir steroid içeren bazi cilt kremleri vardir. Oral kortikosteroidler ayni zamanda isaretleri streç yol açabilir.

Çatlaklari ilk ortaya çiktiginda, genellikle mor veya kirmizimsi görünüyor. Cilt yükseltilmis veya girintili ve cildinizin geri kalani daha sonra farkli hissedebilirsiniz olabilir. Zamanla genellikle bu çatlaklari biraz daha hafif solmaya ve dönüs baslar, ancak bu yaz bir sürü için bir mayo giyen baslatmak için hazirlaniyor zaman çok daha iyi hissetmenize neden olabilir. Eger çatlaklari daha az fark oldugundan emin olmak istiyorsaniz, burada yardimci olabilecek birkaç ipucu.

– Ipucu 1 Günessiz bu çatlaklari örtbas etmek için yardimci olabilir kolay bir yolu Bronzlasma bir günessiz bronzlasma tedavi kullanmaktir. Losyonlar, spreyler ve bu çatlaklari örtbas için büyük bile salon tedaviler vardir. Tabii ki ayni zamanda onlari karsilamak için vücut makyaj alabilirsiniz, siz su içinde ve disinda olacak ancak,, onlar en iyi seçim olmayabilir.

– Ipucu biraz daha cilt kapagi mayo ariyorsunuz Kapak 2 Suit yani çatlaklari ile gençler için mükemmel bir seçenektir. Bugün size çatlaklari gizlemek yardimci olabilir mayo çok büyük stilleri vardir. Siz de gögüs bölgesinde var çatlaklari gizlemek için yardimci olacaktir uyluk ya da yüksek boyun uygun üzerinde herhangi bir iz gizler çocuk kisa tarzi ile devam düsünün.

– Yaslandikça kadar çatlaklari için orada pahali kremler olsa da Ipucu 3 Pahali Kremler kaçinin, gençler genellikle onlari yalniz birakmak gerekir. Bir çatlaklari krem ??denemek istiyorum yoksa Ancak, bu ilk hakkinda anne konusmak ve onlari uygun bir seçim bulmaniza yardimci oldugundan emin olun.