Geleneksel yüksek sokak giyim perakendeciler online magazalar ile degistirilecektir

Online magaza – yüksek cadde magazalari oldukça büyük bir yeni bir rakip var. Geleneksel magaza online perakendecilerin zevk çesitlilik ve düsük isletme giderleri ile tehdit haline geliyor. Bu makalede, perakende yöntemleri hem de güçlü ve zayif yönleri bakmak ve yeni teknoloji cevap hiç kurulan seçenegi yerini alacak soracaktir.

Giyim perakende her zaman ülke çapinda yüksek sokaklarda ve alisveris merkezleri yerini olmustur, onlar perakendeciligin tamaminin en ünlü alisveris marka isimleri olusturuyor. Giysi perakende hakkinda temel noktasi müsterilerin almayi düsündükleri mal görmek ister olmasidir. Bu diger ürünleri perakende için de geçerlidir, ancak giysi için kiyafet düzgün uygun veya uygun eger degerlendirirken kullanilan kisisel yargi unsuru vardir. Olmayan kilavuzlari boyutlandirma farkli üreticilerin üzerinde sorun güvenilir ayni zamanda müsteriler genellikle bir sirketten bir ‘arti boyutu 20’ baska bir ‘arti boyutu 20’ ile ayni olacagini güvenmiyorum demektir. Bu da fiziksel olarak görmek ve alisveris hayal kirikligina olmayacaktir saglamak için giysi islemek için normal gerekliligini ortaya koymaktadir.

Hatta avantajlari ile yüksek sokak perakende geleneksel seçenegi, özellikle bu tür arti boyutu giyim magazalari gibi nis pazarlarda, online saticilardan artan rekabet tutam duygu. Eger ayri fotograflardan giysi görmek mümkün olmamasina ragmen, kullanicilar açikça online alisveris gitmek için yol oldugunu onlari ikna için çok ikna edici hissediyorum pek çok faydalari vardir.

Online magaza genellikle sahip oldugu bir önemli avantaji fiyat avantaji. Pahali bir ana-sokak magaza eksikligi yararli bir is için giderleri kesebilir. E-ticaret is sik sik is parklari tükendi ya da aile garaj bile bazen küçük ölçekli girisimleri için olabilir. Mal ile tüketicilere satilan olabilir havai araçlarinin eksikligi isaretleme azaltilmasi; sik sik kurulan magazalar kirilmasi.

Nerede ve ne zaman onlar lütfen online magaza için diger yarari kolaylik, kullanicilari alisveris yapabilirsiniz. Bu düzensiz çalisma saatleri ya da hafta sonlari serbest zaman alamadim özellikle tüketiciler, insanlar için büyük bir arti. Bu genellikle ücretsiz teslimat ile birlikte pek çok kisi sadece kendi sartlarda ve paranizin degerini ile alisveris yapabilirsiniz düzenli magazalari ziyaret kendilerini çok mesgul bulmak anlamina gelir.

Online magazalar su anda kesinlikle çok popüler olan, onlar ürün ve çok uygun fiyatlarla çok çesitli sunabilir. Sadece bu gerçekler yaptiklari anlamina gelmez eskiden kalma online alisveris patlamasi göz ardi kurulan perakende devleri herhangi bir artik bunu göze sadece böyle ilgisiz yüksek cadde magazalari gibi perakende kuruluslari,.