dus sonrasi saç düzlestirme ipuçlari

Disinda dus aldiktan sonra, saçinizi ilk havlu-kuru ve makyaj (o zaman çok islak bir stil için çalismiyor) Eger koymak süre biraz daha kurumaya birakin. Daha sonra, saç kremi, sprey, veya düz ve kontrol için jel çesit koymak. Tabii ki orada kapali satin almak ve olabilir ürünleri bir grup vardir ve her zaman el üzerinde birkaç tanesi var: Phytodefrisant, sen Güzellik Mart satin olabilir boyali saçlar için Clairol sprey kremi. Paul Mitchell Kremi var, Paul Mitchell Ekstra-Vücut Sekillendirici Köpük, Redken Çekis, Tigi Ekstra Ekstra Düz sprey ve Tiger adli Grund bu harika reconstructor – bu malzeme kuru, yipranmis saçlar için harika ve çok güzel kokuyor. Herkesten Grund ürünleri çalisti?

Saç çünkü, bu plastik ucunda küçük toplar (bu denir hiçbir fikrim) ile killar ile küçük yuvarlak metal firça kullanmaya baslamak – Neyse, sonra saç darbe-kuru, ama hemen herhangi bir firça kullanmayin nemli. Daha sonra, düzeltmek için (Eger kullandiginiz Hedef en iyi bir) saç düzlestirici kullanin ve nihayet sona erer ve patlama düzeltin.

Bazen bu diger zamanlarda uzun degil, süre alir. Gerçekten saç davraniyor gibi hissediyor baglidir. Muhtemelen saç tüm rutin eski oluyor, yakinda Artec Texturesmooth ile dogruldu almak için gittigini ve nem kadar yaz aylarinda korkunç.

Sampuan ve saç kremi için, ben Matrix Logics COLOReserve yeniden nemlendirici Sampuan övmek, bu saç nem tutmaya yardimci olur ve ara sira boyama ile, yapmak tüm isi stil ile, sana gerçekten ihtiyacim var. Sen Doganin Terapi Düzenleyici Krem kullanmaya basladi olabilir. Bu çok büyük ve böyle iyi bir anlasma için. Derin durum her dogru ürün ile gün, iyi durumda saç tutmak için.