çesitli akne tedavi seçenekleri

Basariyla karsi uygulamalari ve ilaçlar üzerinde kullanarak sivilce sorunu tedavi pek çok insan vardir. Ancak bu kadar sansli olmayan bazi kim da vardir. Onlar lazer kaldirma gibi onlarin akne tedavisi, tedavi etmek için daha güçlü bir sey gerekir.

Da enfeksiyonun baslangicinda lazerler deneyin

Lazer sadece etkili kaldirir degil tedavi, ayni zamanda izleri kaldirir. Baslamadan önce bazi dermatologlar da lazer islemi kullanmanizi öneririz nedeni budur.

Onlar daha iyi dogrudan bir siddetli saldiri ve akne izleri gelistirmeye baslayacagiz beklemek yerine akne kullanarak lazer tedavisi için düsünün. Onlar bir kez akne deriye köklü oldugunu biliyorum, bu dogru sivilce tedavisi bulmak zordur.

Eger esas olarak sorunu kür için akne izleri kurtulmak degil, lazer kullanarak düsünüyorsaniz, size özel erbiyum lazer tedavisi kullanmalisiniz. Bu lazer tedavisi etkili akne yapraklari arkasinda izleri iyilesir.

Sabir sonuçlar verir

Birçok kisi akne tedavisi için bir alternatif kaldirma alüminyum hidroksit kristalleri oldugunu. Bu kristaller hasarli ve ölü deri tabakalari kaldirmak eylem asindirici. Bu ölü deri çikarilmasi akne yayilmasini önlemeye yardimci olur.

Alüminyum hidroksit kristalleri boyun tedavi ve geri onlar hizli tedavi gerektiren bölgelere ulasmak zor gibi için en iyisidir. Ayrica sig izleri ama derin degil akne izleri tedavi etmek için daha iyi.

Eger sorununuzu tedavi etmek için kullanmayi tercih akne hangisi kaldirma, size sonuçlari görmek için zaman ve sabir gerektigini hatirlamak zorunda.