akne türleri nelerdir

Hassas cilt ve akne varsa, oldukça ince bir çizgi yürüyüs yapabilirsiniz. Bir yandan, size akne tedavisi için çalisiyorum, ama sonra hassas ciltler iltihaplanir. Öte yandan, size hassas ciltler tedavi çalistiginizda, yüzünüzü sivilce ile sürer. Bu sadece kaybetme kazanmak degil gibi görünüyor! Ama biraz dikkatli hassas cilt ve akne tedavisi ve nasil biliyorsunuz. Hassas ciltler biraz ekstra bakim gerektirir. Hassas ciltler bile çevre, stres ve makyaj ve cilt bakim ürünleri nedeniyle tepki verebilir.

Akne gibi Rosacea, Folikülit ve Dermatilis gibi diger cilt hastaliklari ile karisabilir zamanlar vardir. Ne düsünüyorsun akne baska bir sey olabilir oldugu bir sans varsa, bir dermatolog basvurmalisiniz. Daha sonra, baska bir sey oldugundan emin olmak için ona bir göz atmalisiniz. Akne sizin durumunuzda daha da kötüye ve sen de onu asla gibi hissetmenize neden olabilir bazi seyler vardir. Kadin akne kötülestirebilir bir sey onlarin adet döngüsü oldugunu. Disiler genellikle akne adet döngüsü veya yari yolda gelmeye baslar gibi kötülesmeye baslar dikkat edin. Adet döngüsü boyunca, kendi cilt yardim ve döküntülerini ile çiglik baslar.

Bu hassas cilt yani sira akne tedavisi mümkündür. Eger kullandiginiz ürünlerin dikkatli olmak zorunda. Temizlik için, özel olarak hassas ciltler için formüle edilmis bir temizleyici bulmak. Temizleyici cildiniz için çok nazik olmalidir. Eger üzerinde temizlemek ya da firçalayin emin olun. Ilik su kullanin, ancak sicak degil. Sicak su cildinizin üzerinde sivilce neden yani sira hassas ciltler agrili ve pullu olmasina neden olan yag üretmek için neden olabilir dogal yaglar cildinizi sap olabilir. Biraz bakim devreye giriyor bu. Eger yüzünüzü temizlemek sonra bir nemlendirici uygulayin. Eger günesin zararli etkilerinden cildinizi korumak için SPF ile bir yagsiz nemlendirici kullandiginizdan emin olun. Hassas ciltler de günese genellikle duyarlidir, bu nedenle bir SPF önemlidir. Hassas bir cilde kuru ve pul pul olur bile, yag bazli bir nemlendirici kullanarak kaçinmalidir. Bu sadece kir ve akne neden olur ölü deri hücreleri yakalama, gözenekleri yapismasina neden olacaktir. Iyi, su bazli nemlendirici bulma, belki de ekledi vitaminleri ile, bir dengede cildinizi korumak yardimci olabilir.

Akne her yasta düzeyde ugrasmak gerçekten zor. Temelde sen kimin için kendinizi görmek yeteneginizi ile haberci çünkü. Sana sürece bu darbe oldugu gibi gibi hissediyorum biliyorum, çirkin ve utanç verici. Bu hiçbir sekilde böyle degil. Sen güzel bir insansin. Bir etkili bir ürün akne sorunlari ile size yardim etmek. Yapmaniz gereken tek sey ulasmak ve elle almaktir. Ben bahsediyorum bu harika sivilce ilaci Kamille Zinci oldugunu. Kamille Zinci basarili bir Propionbacterium ve Staphylococcus epidermis bakteri gibi, akne neden elemanlari savasir bir akne tedavi yöntemidir. Merak Dont, Kamille Zinci inflamatuar krem ??ve bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.