uygun cilt bakimi – çok önemli gerçekten

Cilt bakimi çok önemlidir ve bir basit ve en iyi sekilde gerçeklestirmek için cildinizi saglayan bir cilt bakim rejimi takip etmelidir. Cildimiz vücudumuzun dis ve iç arasinda bir bariyer hem de bir filtre görevi görür. Ayrica cilt vücut sicakligini düzenleyen yardimci olur. Birçok zararli maddelerin cilde nedeniyle vücuda giren korunmaktadir ve çok fazla toksinleri ortadan kaldirir vardir.

Cilt dis degil, ayni zamanda iyi bir iç sagligi korumak için sadece önemlidir. Sadece vücut yikama bazi krem ??uygulayarak hatta bir temizleyici ve nemlendirici cilt bakimi degildir. Bu ürünlerin çogu yapay renkler, stabilizatör, emülgatör ve zararli kimyasallar içeren gibi, aslinda cilt üzerinde bir saldiridir. Dogru cilt bakimi hakkinda bilgi güzellik uzmanlari ve saglik kilavuzlari elde edilebilir. Iç beslemek için dört temel gereksinimleri iyi beslenme, yeterli dinlenme ve rahatlama, yeterli su alimi ve temiz hava ve günes dahil oldugu, vardir.

Uygun cilt bakimi elde etmek için üç temel adim vardir:

• temiz ve durumu
• Nemlendirici ve sesi
• nemlendirir ve canlandirmak

Temizlik çok basit gibi görünüyor, ama bu kadar degil. Cildin dogal yaglar en sabun ile uzaklastirilmistir ve ayni zamanda cildin dogal pH degisimi uygulanir. Bu cilt kadar mümkün oldugunca kaçinilmalidir sabun ve deterjan kullanarak, daha hizli kurumasina yapar.

Temizlik sonra yatistirir ve nemlendirici besin iyi bir yem almak için cilt hazirlamak için de çok önemlidir. Bu nemlendirici koyarak önce cilt hazirlamak için gerçekten çok önemlidir. Hassas cilde sahip kisiler internet üzerinde özel ipuçlari almak, hem de sentetik koku ile herhangi bir ürün kaçinmalidir.

Kullandiginiz ürünleri dahil hangi maddeler kontrol etmek de önemlidir. Tüm içerigi dogal degil kimyasal oldugunu her zaman tercih edilir.