seçenekleri gibi plastik cerrahi ve kozmetik cerrahi

Plastik cerrahi ve kozmetik cerrahi kafa karistirici açisindan olabilir, genellikle iki farkli disiplinler birbirinin yerine kullanilmaktadir. Plastik cerrahi genellikle estetik nedenlerle yapilan cerrahi ya da etkili tedavisi için genel bir terim olarak kullanilmaktadir. Gerçekte, plastik cerrahi düzeltici veya fonksiyonel cerrahi ve prosedürler ele alandir. Plastik cerrah nedeniyle kaza, yanik ya da hastalik etkilerine is yerinde genellikle, ve tam bir cerrahi ikamet ve sertifika düzenleyen siki tibbi gereksinimleri vardir.

Kozmetik cerrahi plastik cerrahi bir alt ve bir hasta kendileri hakkinda övücü bulur özelliklerini gelistirmek için estetik veya seçmeli islemler giderir. Kozmetik cerrahi de meme indirimleri gibi saglik amaçli bedensel parçalari, gerçeklestirilir. Plastik cerrahi diger alan bir hastanin bir parçasi bir kaza ya da yangin gibi bir sey zarar görmüsse gerçeklesir rekonstrüktif cerrahi vardir.

Görünüyor her zamankinden daha önemli bir çagda, pek çok insan, özellikle kadinlar, onlar gibi olmayan parçalar üzerinde kozmetik islemler için birçok firsat kendilerini availing vardir. Bu kültürel gerçeklik gibi Extreme Makeover ve diger isabet tibbi gösterir belge bedensel degisiklikleri bu kadar gösterir yansitilir.

Daha fazla ise, insanlarin kozmetik cerrahi bagimlisi haline gelmektedir. Aslinda kez bir kisi onlar sabit gibi yok bir sey, onlar gibi ve telafi istemiyorum kendileri hakkinda daha fazla almak için ne kadar çok kolay görüyor olmasidir. Bu dahil Michael Jackson ve Joan Rivers prime ünlü örnekleri.

Kozmetik cerrahi psikolojik hem de tibbi konsültasyon olmadan yapilmalidir asla. Bu hastanin tam tehlikelerin bilgi ve bir bagimli olma riski, hafifçe operasyon taahhüt degil zorunludur.

Bu islemi yapacak cerrah üzerinde arastirma yapmak için potansiyel bir hasta için de çok önemlidir. Orada kozmetik cerrahi sektöründe yapilacak çok para ve dolandiricilik ve quacks her türlü eylem bir parça almak için disari. Hayatta birçok sey ile, ucuz fiyatlarla ucuz is demek hatirlamak önemlidir, etrafinda hiçbir sekilde sadece yoktur. Cerrahlar arayanlar akillica seçmelisiniz, ya da sonuçlari daha da operasyon ve daha büyük riskler olabilir.