saç büyümesi için almak ne

Saç dökülmesi için ürünler son on yil kadar uzun bir yol kat ettik. Minoksidil ve finasterid gibi kimyasallar saç regrow kanitlanmis ve artik yaygin olarak bulunmaktadir edilmistir. Eger saç büyümek için almak için neler yapabileceginizi merak ediyorsaniz, burada iki popüler kisaca bir göz var, ama çok farkli, ürünler: Propecia ve Provillus.

Propecia – Sen kimyasal finasterid içeren siparis Propecia, bir reçete gerekir. Saç dökülmesi hafif ve orta siddette olan erkeklerin bir 5 yillik çalismada, Propecia ile tedavi olanlarin% 48 saç bazi büyütme deneyimli ve bir daha% 42 daha fazla kayip vardi.

Propecia erkekler için kesinlikle. Propecia web sitesine göre: “aktif madde bir erkek bebegin cinsel organlarinin anormallikleri neden olabilir ya da potansiyel olarak hamile olabilir Kadinlar Propecia kullanmamalisiniz ve ezilmis veya kirik Propecia tablet ele olmamalidir.”

Propecia ile iliskili talihsiz yan etkileri de vardir. Erkeklerin bir yüzdesi erektil disfonksiyon, iktidarsizlik ve depresyon aci çekti. Bu adamlarin çogu cinsel yan etkileri geri dönüsü olmayan iddia.

Provillus-Eger saç büyümek için almak için ne merak ediyorsaniz, size Provillus deneyebilirsiniz. Hiçbir reçete gereklidir. Provillus, etkin madde klinik yavas veya durdurmak saç dökülmesi ve saç büyümesini tesvik kanitlanmistir minoxodil vardir. Minoksidil kadinlar için güvenlidir. Aslinda, Provillus da çok popüler, ürün bir kadin versiyonu satiyor.

Minoksidil hiçbir cinsel yan etkileri vardir ve kullanimi tamamen güvenlidir. Tek yan etkisi kasintili kafa derisi ve kepek vardir. Provillus kuruluk karsi koymak nemlendiriciler içerir. Topikal çözüm (minoxdili içeren) yani sira, Provillus saglikli saç büyümesini tesvik vitaminler, mineraller ve otlar dolu bir besin takviyesi ile birlikte gelir.

Provillus maliyeti bir günde 1 $ biraz fazla disari çalisir. Ben erkek tipi kellik muzdarip insanlarin çogu memnuniyetle geri bazi saçlara sahip olmak oldugunu ödeyecekleri düsünüyorum. Provillus, güvenli, etkili ve degeri sunuyor. Eger saç büyümek için almak için neler yapabileceginizi merak ediyorsaniz, ben Propecia üzerinde Provillus tavsiye ediyorum.