ne zaten bu döküntü ile var

Her yerde döküntüleri, döküntüleri;
Kasinti çok
Benim umutsuzluga.

Egzama. Sedef hastaligi. Kurdesen. “Ben bu kasintili nokta ne oldugundan emin degilim.” Olursa olsun döküntü adi, bu kasinti, bu sinir bozucu. Bu kasinti olmasa bile, cilt üzerinde ve görülebilir çünkü, bu sinir bozucu. Biz cilt pürüzsüz ve lekeler, sivilce, yamalar, kirisiklik, vb serbest olmak istiyorum

Bu kasinti, ya da varsa Yani, biz bu ilaç. Benadryl ® ve Hidrokortizon ® kremler kasinti durdurmak için en sik over-the-counter (OTC) kremler vardir. Birçok (genellikle daha pahali çok) güçlü bir reçete olabilir bir tip doktorunun görüsünü alin. Kasinti durur. Belki döküntü kaybolduktan. Haklisiniz tedavi mi? (Cevap evet ise, makaleyi çok açiktir ki, üzerinde olurdu, cevap hayir).

En bu inceleyelim.

Cilt mukoza ile kapli açik bosluklari hariç, bizim tüm vücudu kaplar. Cilt ve mukoza bizim dis ortamdan vücudu korumak. Bünyesinde organlari deri günlük temas bu kuru hava ve çesitli toksinler korunma gerekir. Deri de içeri nem tutar

Bir deri az bilinen fonksiyonu bünyesinde toksinler ve çöp için bir çikis olmasi da. Terleme ciltte yaglarin salgisidir olarak vücut, toksinler ortadan kaldiran bir yoldur. Eger birkaç gün banyo yoksa, saç vücut kokusu söz degil, hem de yagli ve cilt hissedebilirsiniz. Bu eleme tüm dogal süreçlerdir.

Yani, cilt toksinlerin disari tutar ve ayni zamanda vücut içinde üretilen toksinler için bir çikis oldugunu. Böyle bir kesik veya bir yanik gibi cilt yarali olur zamanlar vardir. Deri bir yaralanma sonrasi sismeye olmasaydi ne olurdu? Cilde zarar uzun vadede, daha fazla haline gelebilir. Bir enfeksiyon hücreden deride hücreye hizla yayilan ve cildin daha derin doku içine nüfuz edebilir. Deriye bir tahris sismesine neden olur. Bir döküntü, özünde, cilde, ya disinda ya da iç kuvvetlerin bir tahris olmasidir. Bir hata kol üzerinde isirirsa, kolunuzu bir yumru kasinti ve gelisecektir. Kasinti hata en isirik tarafindan cilt nüfuz toksin için deri hücrelerinin bir reaksiyondur. Yumru olan, diger hücrelere tasimak veya cilt içine daha derin nüfuz kalmamak toksinler izole tutmak için sisme. Vücudun toksinleri yok eder sonra, bölgede genellikle isirildi herhangi bir kanit olmadan iyilesir.

Eger bölgede çizik varsa, bu daha fazla hücre zarar ve diger alanlarda toksin yayildi. Ayrica, tirnak altinda olan yarali alani daha toksinler ve / veya bakteri içine sunuyoruz. So … more sisme ve daha toksinler.

Kolunu bir böcek isirigi sonra kasinti neden Tamam, biliyorum, ama ne bir döküntü gelisir ve hiçbir orada yüzden ipucu, ya da kaybolur var ne zaman?

Vücut her zaman toksinler için en hizli çikis arar. Genellikle, deri ya da örnegin, agiz, burun, rektum ya da vücut bosluklari, biridir. Eger kötü bir tavuk sandviç yerseniz, bu toksinlerin herhangi bir asimile olsun ÖNCE mide kötü yiyecek elde etmek için en hizli yolu olarak, kusma gerekebilir.

Ama biz yemek ve içmek bu toksinleri asimile alabilirim. Vücudun kan bir toksin olmadigini fark edince, karaciger zehirli bir sey yapmak için inaktive veya degistirmeye çalisir. Vücut toksin degistirmek mümkün ise, cildin mümkün-yoluyla hizli bir sekilde vücut disina almak gerekiyor. Ve, bir döküntü genellikle sonucudur. Vücudun toksin ortadan kaldirmistir kez mevcuttu hiç gibi Genellikle, döküntü kaybolur. Ne yazik ki, birçok insanin döküntüleri kalir. Bu devam ediyor iki nedeni vardir:

Nedeni Bir: kisi toksinler almaya devam ediyor. Toksinler herhangi bir sey olabilir: ilaçlar gibi bilinen toksinlerden, bu bizim yiyecek ve içeceklerde kimyasal olarak bilinmeyen toksinler, hatta biz yikanmak hangi soludugumuz hava ve su. Toksinler günümüz dünyasinda tüm sekil ve boyutlarda gelir. Bu vücudumuzun tüm toksinleri tutmak mümkün degildir. Yani hile vücudumuzun girmek toksinlerin sayisini azaltarak ve yapilacak olanlari ortadan kaldirarak asagi gelir.

Sebep iki: döküntü ile kisinin döküntü bunu yapmak için tasarlanmistir ne izin vermez. Diger bir deyisle, döküntü ilaçli alir. Vücut deri yoluyla vücudun çöp disari itmek isteyen, ama birisi cilt üzerinde bir stoper koyar, böylece toksinler çikamazsiniz. Bir takili kanalizasyon sistemi hayal edin. Eger tuvalet flos ise, tuvalet içeriginin bazi hareket edebilir. Zaman içinde, kanalizasyon evin içine yedekler. Vücut bir stoper içeren cilt ragmen toksinlerin disari itmek için çalisir. Döküntü kalir. Bir kisi yeterince döküntü medicates verirseniz zamaninda, döküntü kaybolur. ANCAK, toksinler vücut yazmadi. Nereye gittiler? Baska bir yerde.

Bu hikaye düsünün: onun kolunda egzama gelistirdigi Ellen 11 yasindaydi. Tip doktoru ona döküntü uygulamak için bir merhem verdi, ve Benadryl ® tablet kasinti durdurmak için. Döküntü bir hafta sonra, sonra bir sonraki ay geri gitti. Bu döküntü bir önceki kat daha kötüydü her zaman, alti ay boyunca devam etti ve farkli bir yerde ortaya çikti, ya da birden fazla yerde. Yakinda, o yüzünde görünen kovan vardi. Gözleri Ellen onlari göremiyordu çok siser olacaktir. Doktor karisti. Simdi, o (güçlü bir kortikosteroid ilaç) onu prednizon verdi. Bu yeni ilaç daha hizli kovan hallettim, ama kötü yan etkileri vardi. Yine de, her ay Ellen kovan yeniden görüntülenmeden katlanmak zorunda kaldi. Sonra bir gün, bir ay, o artik kovan yoktu, ve hatta egzama yoktu. Simdi o sorun nefes gelistirmisti çünkü Ama Ellen kutlamak yoktu. O astim ile hastaneye kaldirildi. Bir sonraki ay, yine astim ile hastaneye ve simdi ergenlik geçti ve kramplari çok aci oldugunu ve çok kanama vardi. O günden itibaren, Ellen yine kovani veya döküntü vardi, ama astim vardi ve onu kadin sistem onu ??çok aci neden asla.

Ellen döküntü hiç iyilesmek mi? Yüzeyde, yaptim. Ancak cilt ayrilmak için gerekli toksinler, bu yüzden akcigerlere tasinir olabilir.

Kasinti ile yasamak için bir ayi olabilir, ve ben inatçi kasinti olan herkesle empati. Bununla birlikte, dogal kasinti yardimci olmak için yöntemler ve döküntüleri vardir. Sifa dogal yöntemlerle sifa vücut yardimci. Vücut deri yoluyla toksinlerin ortadan kaldirmak istiyorsa, buna izin ve yardimci. Eger ilaçlarla kasinti bastirmak, ayrica toksinlerin vücudun serbest bastirmak olabilir. Toksinler bir yere gitmek zorunda. Bu deri yoluyla terk edemez, bunlar vücudun içinde dokulara zarar, ya da baska bir çikis için görünebilir. Bazi insanlar kronik ishal gelistirmek, bazi eklem ve kaslarda agri gelisir, bazi adet zorluklar gelistirmek, ve bazi astim gelisir.

Toksinleri ortadan kaldirmak için vücudunuzun cadde götürmek yok. Bu çabalarinda vücut destek ve deli yapmak belirtileri azaltabilir. Ve, amaçladiginiz-dogal olarak doga olarak yapabilirsiniz.

En iyi dileklerimle,
dr. ronda Behnke

Yasal Uyari: Dr Ronda tarafindan sunulan bilgiler egitim amaçlidir. Bu, saglik kararlar ya da ilk kisisel doktor veya saglik kurulusu danismadan herhangi bir ilaç durdurmaz önemlidir.