için ipuçlari makyaj ve cilt bakim

Erkekler nadiren yukari ve cilt bakimi olun simartmak. Birçok erkek kendi cilt için bakim yapmak ama çogu erkeklere içtenlikle yabancidir olusturuyor. Farkli konular olarak makyaj ve cilt bakim tedavi cekti mantigi yapmak, tüm sonra, cilt güçlü olmasi durumunda çalisacaktir olusturuyor. Peki birlikte, yukari ve cilt bakimi yapmak matkap mi? Makyaj ve cilt bakimi için bazi ipuçlari:

* Sonsuza kadar yapmak veya bunlari satin aldiktan sonra aslinda cildinizi karsi ilgili ihracat ürün olup olmadigini, düsünce üzerinde cilt bakimi var. Peki ihracat bir makyaj ve cilt bakim sonucu, sadece bir sonuç makyaj degildir. size alerjik olabilir vites içerip içermedigini görmek için malzemeler dizginlemek. Cildinize zarar verebilir yüksek konsantrasyonda maddeler içeriyorsa da fatura.

* Makyaj ve cilt bakimi onlarla önce kirpma vergi ilgilidir. Yani, cilt örnegin küçük bir rozet olusturan endise kulaklar ve cildinizi buna nasil tepki verecegini fatura.

Giris bölümünde, bu konuda herkes için yararli olabilir gördük. Biz bu konunun temellerini anlatarak devam edecektir.

* Senin üzerindeki son kullanma toplanti izi tutun kirpma makyaj ve son toplanti disinda onlari asla kullanmayin. Gerçekte saklanmaz, bazi ürün (örnegin C vitamini tabanli kirpma), sag, son kullanma toplanti daha öncesinde büyük ölçüde simarik olsun.

* Temizlik kadar ve cilt bakim yöntemi yapmak önemli bir parçasidir. esit olarak göz yüzleri eziyet ve dönemde tüm çerçeve esyalari piril piril tutun. Eger mutfak esyalari elden için, her ay, bir toplanti giderebilir. Sparklingliness bir parçasi olarak, makyaj ve cilt bakim yöntemi de tüm dönemde piril piril yele sarj kucaklamak gerekir.

* Tirnak bakimi kadar ve cilt bakimi yapmak bir diger önemli görünümüdür. Iyi bir itibar tirnak cila kullanin ve sonsuza dek çivi piril piril tutun. Bir kez çivi sparklinging ve parlatma ile yapilir, tirnak kenarlarinda manikür yagda ovmak gerekir.

Eger dogustan gelen-set gözleri varsa *, bunun yerine bir kalem birinin bakan bir sivi göz kullanmalisiniz. Bu göz kapaginin dogal kenarlarinda dagilmaya folyo olacaktir.

* Eger bir deri hastaligidir örnegin varsa akne, sen makyaj tabanli zor ya da madde ile ilgili olmamalidir. Eger akne veya diger cilt bozuklugu varken kullanabileceginiz ürün makyaj hakkinda kesinlikle degilseniz dermatolog danisin. Ürtiker / sivilce sikmak çalismayiniz. makyaj ve cilt bakim birbirleriyle çatisma gerektigini hatirliyorum.

* (Yerine sadece onu yikama) sökücü olusturan hafif kullanin.

* Diger önemli bir makyaj ve cilt bakim yöntemi bir sonraki sari tüzük sudur: üzerinde makyaj ile sekerleme Asla

* Bir deodorant ile ilgili olsa da, siringa ve cilt (olarak Deodorant sirt çantasi belirtilen) arasindaki önerilen geçersiz iddia kesinlikle olun.

Yani, makyaj ve cilt bakim sonsuza kadar el ele gitmeli. Farkli sekilde ve cilt bakimi yapmak kabul çalismayin.

Bu yazi içinde konu karmasikligi sizin için bu konuda ipuçlari makyaj ve cilt bakimi hakkinda ne daha iyi bir görünüm vermek için çalisiyoruz.