erken yaslanma riski ve sigara

Sigarayi birakmak kolay degildir. Ne yazik ki bazilari için, sigarayi birakma birikmis yararlari bir sigara ya da görmezden imkansiz gibi korkunç nagging duygu zevk tartmak yok. Eger su anda sigarayi birakmak yapamiyorsaniz, size asagidaki sigara gerçekleri ögrenmek gereklidir – Sigara erken yaslanma belirtileri neden, deriyi etkiler. Erken yaslanma belirtilerini yavaslatmak için cildinizde sigara etkilerinin farkina varir.
Bilim adamlari sigara etkileri açik renkli cilde sahip kadinlar için giderek daha tehlikeli oldugunu kesfettiler. Sadece olarak günese asiri maruz kaldiklari zaman, Sigarayi vitamini cildinizin A düzeyi ve kurur bir azalmaya neden olur. Bu isik tenli insanlar etkileyen birçok çevresel tehlikeler arasinda yer aliyor.
Özellikle kadin sigara içicilerde meydana sigara Diger sonuçlar, özellikle agiz çevresinde, yüz kirisikliklari. Yüz cilt kuru ve hatta genç sigara içenlerde kösele olur. Bu nedenlerle, su anda çikmak niyetinde olmayan kadinlarin etkili bir anti-aging ürünü bulmak gerekir.
Ayrica, yaralarini sarmak için vücudun yetenegini önemli ölçüde sigara azalir. Vücuda nikotin ve karbon monoksit de iyilesme dokular üzerinde toksik etki yapmaktadir. Sigara büyük ölçüde zor enfeksiyonlari ve mücadele hastaliklar hasta önlemek için yapim, bagisiklik sistemini zayiflatir. Sigarayi devam gerekiyorsa, meyve ve sebze büyük porsiyon yemek ve aktif bir dogal cilt bakim sistemi, tüm arayarak saglikli kalmaya çalisin.