Eger lazer dis hakkinda bilmeniz gereken sirlari beyazlatma yöntemleri

Yillardir bir kahve tiryakisi ya da sigara içen olan varsa, büyük olasilikla disler üzerinde kanit görmek. Parlak bir gülümseme olmasi, daha güvenli hale getirir ve hatta daha genç görünmesini saglayabilirsiniz. Yani, simdi beyazlatma islemi bir lazer dis geçiren düsünüyoruz. Izleyerek karar vermeden önce akilda tutulmasi gereken bir kaç sey vardir.

Ayni zamanda profesyonel dis beyazlatma olarak bilinen lazer dis beyazlatma, dis hekiminiz ofisinde yapilir. Bu avantajlarindan biri dis hekimi karsi sistemleri üzerinden maç olamaz profesyonel sinif peroksit çözüm olmasidir. Yüksek peroksit yüzdesi, hizli disleri beyazlatmak olacaktir. Zaman için büyük bir faktör ise Yani, o bir profesyonel lazer dis beyazlatma oturumu gitmek için bir yoldur.

Dis hekimi bir profesyonel oldugu için Ayrica, bu profesyonel dis beyazlatma tedavilerin etkisi çogu durumda hemen görülebilir çünkü onlar, bu lazer beyazlatma gelince ne yaptigini biliyorum Güvenebileceginiz. Bu hastalarin 78% ‘den fazla etkili oldugu gösterilmistir.

Beyazlatma islemi lazer dis baslamak için, dis hekiminiz dislerinizi temiz olacaktir. Daha sonra jel peroksit hizlandirici whitning bir dis içeren uygulanir. Bir lazer isik daha sonra dis beyazlatici ajanlar aktif hale getirmek için kullanilir. Genellikle hazirlik süresi ve tedavi düzeltmeler yapildiktan sonra da dahil olmak üzere, islem için doksan dakika ile iki saat arasinda sürer.

Hassas disler varsa, beyazlatma lazer dis mutlaka sizin için göz ardi olmadigini unutmayin. Süreci genellikle sadece tek bir ziyaret yapilir çünkü, beyazlatma jeli hassas disler hastalar için çok iyi bir minimumda tutulur profesyonel dis maruz tekrarladi.

Bu beyazlatma lazer dis maliyeti oldukça yüksektir ve sigorta genellikle bu maliyetini karsilamak olmadigini anlamak önemlidir. Bu beyaz disler tedavi maliyeti size oturumu sirasinda yapmis tercih islemleri sayisina artirmak için gidiyor.

Ancak, dis beyazlatici teknoloji her türlü oldugu gibi, lazer mezgit maliyeti birkaç ayda azalmaya devam ediyor ve gün geçtikçe daha uygun olur. Aslinda, kapi almak için bir yol olarak, bazi kozmetik dis lazer dis beyazlatma islemleri indirim sunacak.

Bazilari için, çok gerçek para harcamanin yapildigi agirliklari disinda yepyeni bir gülümseme ile dis hekimleri ‘ofis disinda yürümek mümkün olmanin rahatligi faktörü. Eger yasayan ülkenin bir parçasi bagli olarak, hem de lazer dis mezgit sistemi aslinda ne kadar kullanildiginin rekabet ve ne, sen arasinda 300 $ ve 1000 ödeme bekleyebilirsiniz.

Eger beyazlatma islemi bir lazer dis tabi, bunu bir kez düzeltme olmadigini bilmeli. Eger tekrar olusmasini ek boyama ve renk degisikligi önlemek için adimlar atmaya zaman, ya da daha uzun iki yil sürebilir. Bu yüzden içme kahve veya çay durdurmak ve bu dislerin renk degisikligi baslica nedenleri oldugu için sigarayi birakmak.