dis beyazlatma için uygun sistemler

Söylemeye gerek yok, dis beyazlatma dis macunu tüm bu diger tedavilere kiyasla en ucuz seçenektir.

Ilk dis hekimi en iyi yöntem ile onaylayin tavsiye edilir. Eklem problemleri ve de dislerini çatlak hatlari ile gibi sicak ve soguk gidalar veya içecekler yüksek hassasiyet olan kisiler daha iyi dis beyazlatma karsi tavsiye edilir.

Lazer disleri yüzeyine dogrudan uygulanir belirli bir agartici jel üzerinde lazer isigi odaklama ile çalisir beyazlatma. Isik agartma islemi hizlandirir ve beyazlatma jeli emaye nüfuz yardimci olur.

Bunlarin büyük ölçüde azalmis dogal beyazligini kadar dis renk degisikligi, yil süren bir islemdir. Bu çirkin bir renkte bunlari açmak için içme kahve yil almis olabilir, ancak genellikle bir ofis ziyaret belirgin beyaz bir parlak bir gülümseme verebilir.

Açikçasi yanlisi beyazlatma profesyonel dis sizin gülümseme, simdi daha beyaz ve parlak, daha genç bir görünüm vermek olacaktir. Beyazlatma jeli karsi alerjik bir reaksiyon gelen, maliyeti con araligi. Lazerler James Bond ve askeri uygulamalar için degildir. Lazer dis beyazlatma dislerini gurur degildi ve bir resim için poz soruldugunda nadiren gülümsedi bireylerin binlerce yardimci oldu.

Çok bilinçli hissettim çünkü bazi tamamen resim kaçinilmalidir olabilir. Profesyonel beyazlatma bu seritler daha pahali olabilir, ancak sonuçlari hemen ve her zaman istedim gülümseme olacaktir.

Bu beyazlatma islemi bir saat tamamlanmasi sadece sürer. Hastalarin çogu bazen daha fazla seans için geri gitmek gerekmez.

Tek oturumda çalismalarinin tamamlanmasi dis hekimi dis beyazlatma için çogu zaman mümkündür, ancak siddetli boyama bazi durumlarda, bu bir oturum kesinlikle yeterli olmayacaktir. Eger beyazlatma oturumu bitirdikten sonra, lazer dis hekimligi profesyonel ayrica satin alabilirsiniz kiti bir dokunus size saglayabilir. Kiti Eve bir kez daha boyanmis alabilirsiniz kat için kullanilacaktir. Bir ömür boyu tedavi seçenegi gerekli ve bazi dis ofisleri Bu seçenegi sunabilir düsünüyorum ne zaman rötuslar almak için izin verecektir. Bu yeni bir kavram degil sizin part.Whitening dis üzerinde yer az maliyet ve zaman ile en beyaz gülümseme, olabilir saglar ve özellikle üst sinif tarafindan, çaglar boyunca kullanilan bir sey oldugunu. Orijinal formülleri diger maddeler arasinda pomza nitrik asit gibi seyler, ve insan idrar dahil ederken, dis mezgit ürünler bu gün hala, henüz etkili çok daha iyi huyludur.
Ünlüler için, dis beyazlatma kendi is için hazirlanmasi bir parçasidir. Bazi yüzlerini gelistirmek için kozmetik ameliyat kadar ileri gitmek iken, dislerini beyazlatilmis alma ünlüler duymak çok daha yaygindir.

Bunlarin hepsi düzenlenmis olsa da, ve dis hekimleri tarafindan kullanilan kadar etkili olmamak egilimindedir. Bu ev kitleri yapiyor ünlüler duymak asla neden olan.

Eger zengin ve ünlü oldugunda, teknikleri beyazlatma sadece en iyi dis yapacak ve en ünlü genellikle neredeyse aninda, hem de gelir daha pahali seçenekler, tercih. Lazer beyazlatma gibi teknikler beyazlatma yüksek son dis dis ayni zamanda dis temiz tutmak etkilidir ve bu nedenle, daha beyaz görünümlü beyazlatmak için teklif money.Toothpastes sahip yildizlarin arasinda en popüler. Dis beyazlatma, en son yüksek teknoloji seçenegi lazer dis beyazlatma oldugunu.