cilt bakim ürünleri – çok fazla ne kadar

Kozmetik sanayi deri kaygilari daha da genis bir yelpazede hitap cilt bakim ürün yelpazesi ile dolu. Göz kremleri, C vitamini ürünleri, retinol gibi özel maddeler, kirisiklik kaldirma formülasyonlari, cilt aydinlatma kremleri ile anti aging ürünleri, sikilastirici losyon ve benzeri vardir. Bu liste sadece bitmek bilmiyor. Kadinlara daha önce daha büyüdükçe okula gitmek konusunda daha bilinçli büyüyor gibi, bu ürünler için talebi daha önce hiç olmadigi gibi artmaktadir. Kusursuz ve güzel bir cilt elde etmek için arayis içinde, kadinlar ellerini koymak bir her ürün kullanarak elde.

Yok Bu cilt bakim ürünleri güçlü cilt bakimi faydalari vardir sorguluyor. Genellikle cildi besler yardimci olmak ve herhangi bir kusurlari düzeltmek etkili maddeler içerir. Ancak, cilt için iyi tüm ürünleri nelerdir? Eger cilt bakim ürünleri overusing mi?

Ne kadar çok fazla?

Bu deri kötülesme ana nedenlerinden biri kadinlarin ayni anda çok fazla cilt bakim ürünleri kullanarak sonuna kadar oldugu unutulmamalidir. Bu tabii ki yanlis bir yaklasimdir. Ilk özel cilt durumu anlamak ve özel ihtiyaç ve gereksinimlerine hitap ürün bir çift satin almak önemlidir. Bunun yerine cildinizi nasil tepki verecegini bilmek ve dolaba bunlari yüklemeden cilt bakim ürünleri satin alma, bir daha bilinçli bir seçim yapmak her zaman iyidir.

Iste bazi ipuçlari …

ayni anda çok fazla ürün karistirma önlemek

Karistirma bazi cilt bakim ürünleri cildiniz için zararli olabilir. Örnegin, C vitamini ve Retinol. C vitamini içeren cilt bakim ürünleri melanin üretimini azaltmaya yardimci ve böylece cilt tonunu hafifletmek. Yüksek fiyatlar ragmen, bu piyasada çok popüler cilt bakim ürünüdür. Ancak, Retinol (etkili kirisiklik giderici) ile ayni zamanda kullanildiginda cildinize zarar potansiyeline sahiptir.

Onlar AHA (alfa hidroksi asit) tedavileri ile temas halinde Retinol C vitamini gibi düsük asit sahip olmasidir, cildin asiri kuru ve pul pul yapabilirsiniz. Bu maddeler birlikte uygulanmasi halinde ince ve hassas cilde sahip kisiler daha kötü reaksiyonlar olabilir. Aksine, C vitamini bazli ürünlerin etkinligini gelistirmek, belirli bir anti-yaslanma formülasyonlar ve E vitamini ürünleri ile birlikte uygulanabilir olmalidir.

dengeli bir düzeyde tutmak

Cilt bakim ürünleri birlestirildiginde sorunlara yol açabilir çesitli maddeler içerebilir. Bunlar düzgün bir ürün harmani için çürüme ve emülgatör önlemek amaciyla koruyucu madde içermektedir. Bu maddeler, cilt bakim ürünü, pH seviyesini korumak ve deri yüzeyi içine kolay emilimini kolaylastirmak için önemlidir. Ancak, bu maddelerin düzeyleri cilt bakim ürünlerinde dengeli ancak ayni anda birlikte ürünlerin çok çok farkli kullaniyorsaniz, denge tutarsiz olacagini ve bu maddelerin cildinizde bir otoyol alabilir.

Etkili Ürünler yerine pahali olanlari satin

Daha pahali bir cilt bakim ürünü oldugunu insanlar arasinda yaygin bir yanlis kani vardir, daha etkili olurdu. Ancak, bu dogru degildir. Cilt bakim ürünleri satin alirken, onlarin maddeler bakmak ve akillica bir seçim yapmak.

Ürün öneriler:

obagi c-temizlik jeli
Bu C vitamini ile hafifçe kosullari cilt güçlü bir temizleyici ve cildinize taze ve temiz birakarak tüm makyaj belirtileri, yag artiklari ve birikmis kirleri.

olan klinik pro-iyilesmek serum
Bu% 15 C vitamini, E vitamini ve vitamin güçlü antioksidanlar ve zeytin yapragi özü ile kombine olusan inanilmaz bir serum. Bu cilt iyilestirir ve bütünlügünü arttirir. Ayrica, cilt dokusu artirir ve günes isigindan ultraviyole radyasyon tarafindan zarar görmesini engeller. Ayrica deri pigmentasyonu esitler ve akne olusumunu önler 0.5% kojik asit içerir. Çinko sülfat iltihabi azaltmaya yardimci olur.

Kinerase losyon
Bu ince çizgi ve kirisikliklarin görünümünü artirir ve nemi korumak için cildin kapasitesini artirir C vitamini içeren bir anti-aging ve nemlendirici losyon. Ayrica Kinetin, cildin nem korumak yardimci olan bir bitki bazli ajan içerir.