cilt bakim kremleri vs losyonlar

Muhtemelen piyasada losyonlar ve cilt bakim kremleri sayisinin artmasi fark etmis. Talepler üreticileri hemen hemen her hastalik için losyon ve cilt bakimi daha fazla varyasyon saglamak veya tabiri caizse gereken ister hangi artmaya devam. Yani hangi formu daha iyi?

Evet, bu kesin bir cevap yoktur. Bu kisisel tercih meselesidir. Cilt bakimi ürün uygulama hemen sonra kaldirilacak degilse özellikle uygulamak çok daha kolaydir. Bu biçimi hemen hemen her zaman bir krem ??yüzden nemlendiriciler içerir. Nemlendiriciler kuru cilt yardimci olur bu yana, cilt bakim kremleri genellikle kuru ve hassas ciltler için kullanilacak düsünülmektedir. Tonerler losyon seklinde daha popüler ama genellikle, sivi formda mevcuttur. Temizlik için, losyon ve cilt bakim kremleri hem de popülerdir.

Cilt bakim kremleri de göz ürünleri ve anti-aging kremler çok yaygindir. Sadece küçük bir miktarda etkilenen alana uygulanabilir için gerekli oldugu için çogu cilt hastaliklari, ayni zamanda cilt bakim kremleri ile tedavi edilir. Cilt ilaç ile yikanmalidir durumlarda, bir losyon formu ürün daha iyi bir seçimdir.

Bir losyon veya cilt bakim kremi seçimi gerçekten endise büyük bir neden degil, daha çok, soru sizin için kullanmak niyetinde amaci yatiyor. Bir losyon veya cilt bakim kremi kullanmayi bilmek etkili herkesin ilk ve en önemli endise edilmelidir.