ne gözlerinin altinda mor halkalar neden olur ve ne bu konuda ne

Ne gözlerinin altinda mor halkalar neden olur? Hepinizin bildigi gibi, gözümüzün altindaki deri çok ince ve altindaki damarlar böylece karanlik bir görünüm veren çok görünür zamanlar vardir.

Simdi, bu durumda birçok nedeni vardir.

Örnegin, uyku ve yorgunluk eksikligi nedeniyle olabilir. Bu, insanlarin gözleri altinda koyu halkalari gelistirmek ve gerçegi onlar uyku yeterince alamadim eger sadece koyu alacagi neden en yaygin nedenlerinden biridir. Bu en yaygin nedeni olsa da ancak, bu tek kisi oldugu anlamina gelmez.

Göz çevrelerinde altinda böyle çok fazla alkollü içki ve asiri sigara içme gibi günlük aliskanliklari gibi pek çok farkli seyler neden olabilir. Hiç bazi insanlar oldugundan daha yasli bir görünüm nasil fark?

Bu, göz altinda çevrelerin çünkü. Bu yas insanlar egilimi ve onlari yorgun ve ilgisiz her zaman görünmesi.

Koyu halkalari da yas getirdigi olabilir. Yaslandikça, bizim gözlerinin altinda cildi daha da böylece altindaki damarlarin rengi gibi çürük gösteren incelir. Pek çok uzman kisi saglikli gözün o bölgede cilt verme söz konusu oldugunda mümkün oldugunca erken gerekli adimlar atiyor baslamanizi öneririm nedeni budur.

Ayrica nedenleri göz çevrelerinde altinda, yukarida da yapabilirsiniz kalitsal bahsetti. Anne vardi ya da varsa o zaman da bunlari da almak için yatkindir. Temel olarak, bu gen nedeniyle olabilir.

Kan damarlari etkileyen bazi ilaçlar almak da gözlerinin altinda halkalar olusturabilirsiniz. Yukarida da belirttigimiz gibi, cilt böylece dilate kan damarlari hemen görünür çok ince vardir.

Simdi gözlerinin altinda mor halkalar nedenleri hakkinda söz ettik ki, en bunu en aza indirmek için kullanabileceginiz çesitli ilaçlar geçelim. Göz kremleri çok farkli gelir. Bazi pahali ve bazi oldukça uygun, ancak bu bir çok ortak bir sey varsa sadece belirtileri degil gerçek sorunu üzerinde çalismak olmasidir.

Tabii, onlar koyu halkalari hafifletmek ama tamamen çikarmayin. Temel olarak, sadece su an için gizli ettik. Ayrica, bunlardan bazilari cildinizi ve gözlerinize zarar verebilir zararli maddeler var.

Birçok kisi ev göz çevrelerinde altinda koyu mücadele için yapilan ve dogal ilaçlar tavsiye nedeni budur. Yesil çay posetleri bu gözlerinizi yenilemek ve koyu halkalari azaltir çünkü baslamak için harika bir yer vardir. Ayrica salatalik dilimleri onlar göz sislik yani sira gözlerinizi yenilemek azaltmak için bilinen bir deneyin verebilir.

Son olarak, her zaman her gün 8 bardak su içerek sulu oldugundan emin olun. O da gözlerinin altinda mor halkalar neden olan derinin altindaki toksinleri uzak temizler çünkü bunu görünümlü cildinizi, yumusak dewier ve saglikli olur. Yani orada, göz çevrelerinde altinda koyu için nedenleri ve ilaçlar da var.