lüks otel spa türleri

Spa önde gelen saglik çiftlikleri ve ciddi chill out ve yasam enerjisi gücü geri ve bir fiziksel ve ruhsal egzersiz vermek yardimci olacaktir lüks otel spa inziva edinilebilir düzinelerce vardir.

Kendinizi görünümlü ve banyo ve güzellik terapileri ile daha iyi hissediyorum olsun – ama tedavi türleri nelerdir var? Peki, bu önerilen liste bakmak için dogru olani karar vermenize yardimci olacak …. Seçtiginiz ne olursa olsun, rahatlayin ve keyfini çikarin!

1 sicak tas
Bu su-isitmali bazalt tas uygulama içerir, sicak tas terapisi, derin bir masaj vererek ve konfor ve sicaklik hissi yaratarak, vücuda önemli noktalari hedef.

Bir Sicak Tas terapi masaji kan damarlari genisler ve vücuda kan ve istenmeyen atik maddeler iter. Bu sinir sistemi üzerinde sakinlestirici etkisi vardir.

2 aromaterapi
Dogal tedavi, aromaterapi, sifa saglamak için koku alma duygusu kosum alternatif tip seklidir. Bu esansiyel yaglarin kullanimi ile zihin, beden ve ruh için düsünülmüstür.

Aromaterapi genel saglik gelistirmek için dogal yaglardan farkli kokular kullanir ve iyilik gibi özel sorunlar ele.

3 çamur kürleri
Bu tedavi volkanik kül toz ve çam igne gibi uçucu yaglar kullanarak içerir. Bu kuru isi madde magnezyum oksit ve talk gibi parafin ile karistirilir. Daha sonra, kurutulmus ve çok yüksek bir sicaklikta uygulanir.

Bu vardi (ve olabilir) tibbi tedavi için kullanilan ve kadar geri birinci yüzyil olarak Kuzey Italya’da Plinius yazili olarak sözü edilen güzellik terapisi eski bir seklidir.

4 Vücut ve cilt detoks
Eger cilt canlandirmak için ariyorsaniz o zaman çamur veya ovma gibi detoks uygulamalari yardimci olabilir. Var bolluk detoks ürünleri ve hazir tedavilerin çesitleri vardir, bu yüzden seçim yapmakta zorlanacaksiniz.

vücut detoks uygulamalari derin yerlesimli toksinler kaldirmak için yardimci olabilir. Ayrica, özel çamurlar ve kremler cildinizi çok gerekli besin ve mineraller yani sira cildin üst düzeylerinde sivilari yerine yardimci olmak için nemlendirici verecektir.

5 ölü deniz tuzu
Ölü Deniz özel benzersiz ‘sifa’ nitelikleri bu denizden su sadece üçte ikisi H20 (su) oldugu gerçegine atfedilen vardir. Gerisi mineraller olaganüstü zengin tuzudur. Ölü Deniz tedavilerin ilk önce iki bin yildir sifa için kullanilmis olup, güvenli bir sekilde bu tedaviler gerçekten ise tahmin edebilirsiniz!

Suyun bu vücut bu gezegende baska hiçbir yerde olmadigi belirli özellikleri vardir. Bu deniz seviyesinin altinda dört metre dünyadaki en düsük yerdir. Ölü Deniz tedaviler bu mineral bakimindan zengin özelliklerinden yararlanmak ve bu vitiligo, sedef hastaligi ve atopik dermatit gibi cilt hastaliklarina karsi özellikle etkilidir. Ayrica artrit ve romatizma için çok iyi.