karin germe nehir – ne bilmeniz gereken

“Karin” (tibbi olarak) fazla deri veya karin bölgesinde (orta ve alt karin) yag dokusunun cerrahi olarak çikarilmasi içeren bir kozmetik cerrahi islemdir. Kozmetik cerrahi Bu tür daha çok sarkik veya gevsek dokularin olanlar tarafindan aranir. Kozmetik prosedür Bu tür sadece dogmus kadinlar tarafindan Riverside, California oldukça yaygindir ve bu ekstra doku kaybetmek istemiyorum. Bu da sadece büyük bir kilo kaybi vardi insanlar tarafindan ya da kaybolmaz yag dokularinda olanlar tarafindan aranir.

Kozmetik cerrahi islemi bir karin germe ameliyati Riverside digerine degisir. En karin germe Riverside cerrahlar çesitli asamalarinda bu islemi gerçeklestirmek ya da çesitli kategoriler halinde bunlari bölmek. Bu kozmetik operasyon tam bir islem 1 ila 5 saat arasinda degismektedir ise bu kozmetik cerrahi islem (veya kismi abdominoplasti) bir kismi prosedür normalde iyi bir karin germe Riverside cerrah tarafindan 1-2 saat içinde gerçeklestirilir.

Bu özel cerrahi islem veya abdominoplasti süresi sadece hasta ve karin germe Riverside cerrah kabul etmis islem türüne baglidir. Kozmetik islemi Bu tür baska kozmetik cerrahi islemler ile kombine edilebilir. Bu bir “alt vücut kaldirma” kozmetik cerrahi islemin unsurlarindan biri (liposuction, meme küçültme ya da meme büyütme) ‘dir.

Ameliyat bu tip geçmesi bir hastanin iyilesme süresi 1 hafta 1 ay arasinda degismektedir. Karin germe Riverside cerrahlar isten izin almak için kozmetik prosedürden telafi emke olanlar tavsiye ve ayni zamanda herhangi bir agir aktivite kaçinmak gerekir. Bu dönemde hasta hissediyorum rahatsizlik ve / veya morarma, özel olarak yapilmis bir giysi / cihaz morarma ve sisme kadar rahatlatmak eger. Ayrica, her türlü nikotin operasyon öncesi ve iyilesme döneminde kaçinilmalidir.

Riverside bu özel kozmetik operasyon maliyeti birçok faktöre baglidir. Bir de (örnegin ilaçlar ve takip ziyaretleri gibi), giderleri önce dikkate almak ve bu süreç sonrasinda gerekir.